30 сесія 7 скликання (20.02.2019)

Про звіт голови районної ради про свою діяльність

 Image

КОНОТОПСЬКА  РАЙОННА  РАДА

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

 ТРИДЦЯТА СЕСІЯ

 РІШЕННЯ

Конотоп

20.02.2019

Про звіт голови районної ради

про свою діяльність

 

Заслухавши звіт голови районної ради Боярчука А.В. про свою діяльність, керуючись п.17 ч.6 ст.55 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, 

            районна рада вирішила:

            Звіт голови районної ради Боярчука Анатолія Васильовича про свою діяльність за період з лютого 2018 року по січень 2019 року взяти до відома.

                       

Голова                                                          А.БОЯРЧУК

 

Ірина Клігунова 6 68 64

Людмила Щербина 6 60 14

Надіслати: до протоколу – 1, головам постійних комісій районної ради – 4

 

ЗВІТ

голови районної ради про свою діяльність

за період з лютого  2018 по січень 2019 року

Відповідно до статті 55 Закону України «Про місцеве  самоврядування в Україні» пропонується звіт голови Конотопської районної ради про свою діяльність за період з лютого  2018 по січень 2019 року.

Минув рік продуктивної праці, звершень, пошуку правильних рішень та результатів. Рік, що згуртував і збагатив новим досвідом. Тримаючи руку «на пульсі» життя Конотопського району депутати, представляючи інтереси територіальних громад, виборців свого виборчого округу, опікувались питаннями стану, розвитку і фінансуванням  всіх галузей, а найголовніше – надання конкретної допомоги сільським жителям.

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" зусилля районної ради були спрямовані на забезпечення виконання повноважень, визначених законом, а саме:

– затвердження програми економічного та соціального розвитку Конотопського району, цільових програм, заслуховування звітів про їх виконання;

– затвердження районного бюджету, внесення змін до нього, затвердження звітів про його виконання; розподіл переданих з державного та обласного бюджетів коштів у вигляді дотацій та субвенцій;

– заслуховування звітів про делегованих районною радою повноважень;

– вирішення інших питань, передбачених законодавством України та регламентом районної ради, та інші.

Усвідомлюючи персональну відповідальність перед виборцями, депутати районної ради завжди об’єднані заради вирішення найважливіших проблемних питань територіальних громад і жителів, добре володіють ситуацією на місцях, сприяють вирішенню проблемних питань, які турбують громадян, і в повній мірі забезпечують ефективну роботу представницького органу.

Основною формою та результатом діяльності районної ради є пленарні засідання, які скликались відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та затвердженого Регламенту районної ради сьомого скликання.

Упродовж звітного періоду було проведено 6 сесій районної ради, на яких ухвалено 143 рішення.

На виконання Закону України №842-VІІІ від 26.11.2015 «Про внесення змін до ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» результати поіменного голосування оприлюднюються в день голосування на офіційному веб-сайті районної ради.

Головними у діяльності ради залишається питання соціально-економічного розвитку району, формування і виконання районного бюджету, раціонального використання бюджетних коштів, медичного обслуговування населення в умовах проведення реформування в галузі охорони здоров’я, забезпечення на належному рівні діяльності комунальних закладів та установ та інші.

Відповідно до статті 57 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районною радою утворено дорадчий орган – Президію. За звітний період проведено 7 засідань президії.

На засіданні президії від 16 травня 2018 року розглядалися клопотання колективу Конотопського інституту Сумського державного університету та відділу агропромислового розвитку Конотопської районної державної адміністрації про присвоєння звання «Почесний громадянин Конотопського району». Звання «Почесний громадянин Конотопського району» присвоєно Матвієнку Миколі Павловичу та Фільову В'ячеславу Васильовичу.

В цілому  було розглянуто 143 питання, що внесені на розгляд пленарних засідань районної ради сьомого скликання.

В діяльності органу місцевого самоврядування особливо важливим є якісна організація роботи постійних комісій районної ради.

В постійній комісії з питань планування бюджету, фінансів та питань реалізації державної регуляторної політики працюють 8 депутатів в напрямках економічного і соціального розвитку району, формування районного бюджету.

За звітний період проведено  15 засідань, на яких розглянуто  59 питань.

Дохідна частина  загального фонду  зведеного бюджету Конотопського району на 2018  рік  затверджена  з урахуванням  внесених  змін  у сумі 242млн 761,1 тис.грн., де з них:  власні  доходи склали 67452,5 тис.грн., отримані трансферти  з державного  бюджету  та  бюджетів  інших  рівнів 175308,6 тис.грн., в тому числі: дотації 22315,5 тис.грн., субвенції  152993,1 тис.грн.. Основними бюджетоутворюючими джерелами були: податок на доходи фізичних осіб, плата за землю та єдиний податок, що сплачувався сільськогосподарськими товаровиробниками і питома вага яких у загальній сумі надходжень склала  86,7% з них: ТОВ "Вітчизна" сплачено  до бюджету району 5млн 566,8 тис.грн., ТОВ «Юрівка» – 1млн 776,2 тис.грн.; Філія «Дептівка» ТОВ «Агрополіс» – 1млн 276,5 тис.грн.; ТОВ «Ремавтокомплектсервіс» – 1млн 186,5 тис.грн. ; ТОВ АФ «Довіра» – 1млн 052,4 тис.грн.;  ПрАТ  Р-п "Шевченківський" – 1млн 030,6 тис.грн.; ТОВ «Біолат» – 979,2 тис.грн.

Фактичне виконання дохідної частини за 2018 рік склало 102,0% до затверджених показників. Власних доходів отримано 75030,0 тис.грн або 111,2% до річного плану. Виконання в 2018 році досягнуте по всіх місцевих  бюджетах району.

Загальна сума доходів спеціального фонду склала 3451,0 тис. грн..

Видатки загального фонду за 2018 рік склали в сумі 232882,1 тис.грн.,  де з них  спрямовано на галузі: державне управління – 20563,4 тис.грн.; освіту – 49613,5 тис. грн.; охорону здоров’я – 14400,5 тис. грн.; соціальний захист та соціальне забезпечення   109408,6 тис.грн.; культуру та мистецтво – 8623,5 тис. грн.; економічну діяльность – 5710,5 тис. грн.; житлово-комунальне господарство – 4779,3 тис. грн.; фізичну культуру та спорт – 843,3 тис. грн.; інші видатки (в т.ч. субвенції та дотації) – 18939,5 тис. грн..

По спеціальному фонду видатки за 2018 рік склали в загальній сумі  14453,3 тис.грн., де з них видатки розвитку 12542,5 тис.грн.. які спрямовано на придбання обладнання, предметів довгострокового користування, будівництво, капітальний ремонт та реконструкцію об’єктів. В тому числі видатки розвитку по закладах освіти склали 3574,0 тис.грн., по закладах охорони здоров’я – 2250,8 тис.грн., по закладах  культури  – 256,0 тис.грн..

Фінансування всіх бюджетних установ за рахунок коштів районного бюджету проведено вчасно і в повному обсязі без допущення кредиторської заборгованості.

На утримання комунального закладу «Конотопська міська рятувально-водолазна служба» на 2019 рік передано 60 тис.грн. Для забезпечення лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет препаратами інсуліну передано міжбюджетний трансферт у загальній сумі 460,8 тис.грн. На придбання хірургічного інструментарію для проведення  лапароскопічних гінекологічних операцій в сумі 100 тис.грн. та на придбання овочів в сумі 100 тис.грн. для Комунального некомерційного підприємства Конотопської міської ради «Конотопська центральна районна лікарня імені академіка Михайла Давидова». Також забезпечено придбання ультразвукової діагностичної установки. На обслуговування дітей з інвалідністю Конотопського району у 2019 році Центром соціальної реабілітації дітей – інвалідів – 80 тис. грн.

Відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» у 2017 році в Конотопському районі утворились дві об’єднані територіальні громади: Бочечківська сільська рада та Дубов’язівська селищна рада. Одним із найважливіших питань які виникли після утворення ОТГ постало питання передачі майна із спільної власності територіальних громад Конотопського району до власності новоутворених об’єднаних громад.

Так, на 25 сесії Конотопської районної ради сьомого скликання було передано майно (будівлі Дубов’язівської  амбулаторії загальної практики-сімейної медицини з іншими приміщеннями) що перебувало на балансі Центру первинної медико-санітарної допомоги Конотопського району, зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Конотопського району у власність Дубов’язівської ОТГ.

На 29 сесії Конотопської районної ради сьомого скликання було передано основні засоби та необоротні активи і матеріальні запаси, що перебували на балансі територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Конотопського району, зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Конотопського району у власність Бочечківської ОТГ.У 2018 році проведено 6 засідань постійної комісії з питань молоді, освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту. За цей період комісією було розглянуто 93 питання,  з яких 81 вносились  на розгляд сесій, проаналізовано 93 профільних питання. В порядку контролю розглянуто 24 питання. За рішенням ради взято на контроль комісії 61 рішень.

Значну увагу комісія приділяла впровадженню і реалізації концепції Нової української школи. Для реалізації та впровадження новітньої реформи в закладах освіти для 17 перших класів створено зовсім нове освітнє середовище, складовими якого є креативний дизайн, комфорт, сучасні умови для навчання, розвитку та спілкування. Всього виділено і освоєно коштів на реалізацію  реформи в початковій школі – 2млн 897 тис  грн.

Всього виділено і освоєно коштів на реалізацію  реформи в початковій школі – 2млн 897 тис  грн.

 Були прийняті відповідні рішення з питань щодо створення опорного закладу освіти – Соснівський освітній комплекс «ліцей – заклад дошкільної освіти» імені Анатолія Шульги  Конотопської районної ради Сумської області та філій, а також затвердження статутів, положень і передавальних актів закладів освіти. Затверджено Положення про порядок використання шкільних автобусів.

У звітному періоді стосовно використання майна спільної власності за рекомендаціями комісії було прийнято рішення районної ради про надання згоди на безоплатну передачу майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Конотопського району, що перебуває на балансі територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Конотопського району, до комунальної власності Бочечківської об’єднаної територіальної громади.

Для збереження мережі лікувально-профілактичних закладів охорони здоров’я району прийнято відповідне рішення, де одноголосно проголосовано збереження 24 закладів. На 2019 рік на утримання фельдшерсько-акушерських та фельдшерських пунктів, виділено коштів у загальній сумі 2млн 745 тис 426грн., у тому числі за рахунок коштів сільських бюджетів 1млн741 тис 487 грн., за що велика вдячність сільським та селищному голові.

В рамках реалізації районної  програми «Створення належних умов для забезпечення надання якісних медичних послуг у лікувально-профілактичних підрозділах на 2018 рік» особливий акцент робивсь на матеріально-технічну базу. За 2018 рік заходи програми виконані на суму 2млн 714 тис171 грн.

З метою залучення молодих спеціалістів для роботи в сільській місцевості  рішенням  районної ради від 08.08.2018 затверджено районну програму «Навчання лікарів-інтернів та забезпечення лікарськими кадрами медичних закладів первинної ланки Конотопського району на 2018-2020 роки». Вдалося залучити 2 лікарів інтернів в Соснівську та В.Самбірську амбулаторії.

            Відповідно до заходів програми соціального захисту населення на 2017-2021 роки, особам з інвалідністю  з захворюванням хребта надавались додаткові пільги з оплати житлово-комунальних послуг зі знижкою 50%. У 2018 році такими пільгами скористалось 8 осіб, відшкодовано коштів 8,0 тис.грн.,  

             За рахунок коштів районного бюджету проводилось фінансування районної програми встановлення та виплати у 2018 році щомісячної стипендії особам, яким виповнилось 100 і більше років, особам з інвалідністю внаслідок війни та учасникам бойових дій, яким виповнилось 90 і більше років. Виплачено стипендію 13 особам  на суму 15,7 тис. грн.

Згідно з програмою соціального захисту окремих категорій населення здійснювались виплати: матеріальна допомога малозабезпеченим та вразливим категоріям громадян, які опинилися в скрутному становищі, протягом 2018 року допомогу надано 120 особам, на суму 150,0 тис.грн.; разова матеріальна допомога 9 особам з інвалідністю внаслідок Чорнобильської катастрофи до 32-ї річниці Чорнобильської катастрофи в розмірі500 грн. кожному, на суму 4,5 тис.грн. 

   Прийнята та ефективно діяла  програма здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування на 2018 рік.

 Невід’ємна увага учасникам АТО. Звернулося 45 осіб з питань оформлення пільг, забезпечення дровами, професійної адаптації, психологічної реабілітації, отримання земельних ділянок, працевлаштування, надання матеріальної допомоги та інше. Забезпечено дровами 44 учасника антитерористичної операції на суму 127,6 тис.грн., виплачено готівкою 56 учасникам на суму 140,0 тис.грн.

Для реалізації Програми розвитку фізичної культури і спорту в Конотопському районі на 2017-2020 роки  передбачені кошти в сумі 1млн 097 тис 600 грн., з них на 2018 рік – 270,9 тис. грн. У 2018 році побудовані та відкриті два міні-футбольні поля зі штучним покриттям у с.Козацьке та с.М.Самбір. У 2018 році у ДПТНЗ «Конотопський професійний аграрний ліцей» відкрито Центр військово патріотичного виховання та облаштовано стрілецький тир.

Упродовж  2018 року  на ремонтно-будівельні роботи в закладах культури району  використано   518,48   тис. грн. У районі створено сприятливі умови для розвитку аматорської творчості – упродовж  2018  року  на поновлення  матеріально-технічної бази клубних закладів використано 519,19 тис. грн. Значно поновилася матеріально-технічна база бібліотечних закладів району – на придбання меблів, принтерів, ноутбуків використано  76,8 тис. грн.  За рахунок бюджетних коштів для сільських бібліотек придбано 612 примірників книг на суму 45,822 тис. грн.

На честь 90-річчя з дня народження видатного українського митця, живописця, графіка, дійсного члена Національної академії мистецтв України, професора Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури України, лауреата Державної премії України імені Тараса Шевченка, народного художника України Миколи Андрійовича Стороженка,  на малій батьківщині митця у с.В’язове 21 вересня 2018 року відбулося урочисте відкриття Меморіального комплексу Миколи Стороженка. Загальний обсяг фінансових ресурсів використаних на обладнання музею 1000000 грн. у тому числі  за рахунок отриманої іншої субвенції з районного бюджету 400000 грн.

Важливим аспектом є розвиток фестивального туризму. Візитівкою Конотопського району є свято  «Віншуємо суницю – першу ягоду-царицю», що  влітку  традиційно проходить у с. М.Самбір. Важливу роль у відродженні козацьких традицій краю, вихованні у молодого покоління шанобливого ставлення до історичного минулого відіграє Всеукраїнський культурно-мистецький фестиваль «Козацький родослав», що проходить у с.Шаповалівка. В цих та інших районних заходах депутати приймали безпосередню участь.

З метою належного організаційного та фінансового забезпечення проведення оздоровлення, відпочинку дітей у Конотопському районі була затверджена районна Програма оздоровлення та відпочинку дітей на 2018 рік. Фактично на оздоровчо-відпочинкову компанію 2018 року використано  922 519 грн.  

Постійна комісія районної ради з питань землекористування, агропромислового комплексу, малого підприємництва, архітектури,  екології,  будівництва,  транспорту  та  зв’язку.  За звітний  період  проведено  6  засідань. За цей період комісією розглянуто 25  питань, з них 17 внесено до порядку денного відповідних пленарних засідань районної ради. З усіх питань були прийняті відповідні рішення.

Затверджено   програму   розвитку  агропромислового  комплексу  та  сільських  територій   Конотопського  району  на  2017-2020  роки. У 2018 році підприємства району інвестували в розвиток виробництва 183,5 млн. грн. Проводилось будівництво зерносушильних комплексів у ПСП АФ «Соснівська», ФГ «Дейнека». Побудовано та введено в дію зерносушильний комплекс у  ТОВ АФ «Козацька». Розпочато підготовчі роботи по будівництву елеватора в селі В’язовому. Збільшено на 5 га систему зрошення у ПСП «Мир». Для впровадження новітніх технологій у виробництво придбано високопродуктивної техніки на суму 153,3 млн грн. Зокрема придбано 13 потужних тракторів, 4 зернозбиральних комбайнів та іншу сучасну техніку.

            На виконання пріоритетних природоохоронних заходів у вирішенні екологічних проблем протягом 2018 року на території району були проведені  заходи з виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт та благоустрій водойми в с. Вирівка та с.Попівка. З обласного бюджету на проведення вищезазначених робіт були виділені кошти з у сумі 718,838 тис. грн. (з них 15% – співфінансування з бюджету сільських рад).

Відповідно до рішення Конотопської районної ради від 22.12.2017 протягом 2017-2018 років проводилась робота по розробленню Схеми планування території Конотопського району, на що використано 310,0 тис. грн.

Філією «Конотопський райавтодор» на території району обслуговується 453,1 км доріг з твердим покриттям, протягом 2018 року виконано експлуатаційне утримання державних доріг (зимове утримання) – 8209,0  тис. грн., поточний дрібний ремонт державних доріг – 7920,3 тис. грн., встановлено 160 дорожніх знаків.

            Також виконано експлуатаційне утримання місцевих доріг (зимове утримання) – 7683,2  тис. грн., поточний дрібний (ямковий) ремонт місцевих доріг – 19645,6 тис. грн., поточний середній ремонт місцевих доріг – 18163,8 тис. грн., встановлено 190 дорожніх знаків.

В місцевих бюджетах сільських рад на 2018 рік передбачені кошти в сумі 6108,5 тис. грн. на проведення робіт з поточного та капітального ремонтів комунальних доріг. Станом на 01.01.2019 використано 4602,5 тис. грн.

Завдяки співпраці депутатів районної ради з депутатами різних рівнів: депутатом обласної ради Романюком І.П., народними депутатами Молотком  І.Ф.,Лавриком  М.І.,Деркачом А.Л. за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення було виконано роботи загальною вартістю 34 млн 300,0 тис. грн., а саме:

            Поточний та  середній ремонт автомобільних доріг:

             Козацьке –  Путивль– 0,7 км, вартість 4млн 200 тис. грн.;

            Під’їзд  до села Таранське– 0,4 км, вартість 2млн 500 тис. грн.;

            Конотоп – Сарнавщина на ділянці – 0,4 км, вартість 2млн 500 тис. грн.;

Соснівка – Заводи – Попівка– 1,1 км, варість 7млн грн.;

            Шевченкове – Великий Самбір – Дептівка– 0,5 км, вартість 3млн 100,0 тис. грн.

            Сім’янівка-Дубов’язівка-Курилівка-Сулими – 7 км, вартість 14 млн  грн.

Також,  проведений поточний  ремонт  і  експлуатаційне  утримання  державної дороги  Конотоп – Буринь – Чумакове,  яка  проходить  в  межах  земель  сільської  ради та  місцевої  дороги Вязове – Совинка –  Червоний  Яр (окремими  ділянками)  на   умовах  спів фінансування  на території  В’язівської  сільської  ради, з  місцевого  бюджету  виділено  999 690, 079 грн. 

Функціональна спрямованість постійної комісії мандатної, з питань  регламенту, депутатської діяльності та етики, законності, охорони громадського порядку, захисту прав і законних інтересів громадян та антикорупційної політики, в складі якої  8 депутатів, полягає в попередньому розгляді та узгодженні проектів нормативних та індивідуальних юридичних актів, що стосуються питань законності, охорони громадського порядку, захисту прав і законних інтересів громадян.

За звітний період комісія провела  5 засідань, на яких розглянула 22 питання.

На засіданнях комісії  розглядаються та детально аналізуються проекти програм, положень, статутів, що відносяться до повноважень постійної комісії, надаються відповідні пропозиції та вносяться на розгляд районної ради.

Всього за звітний період було проведено 32 засідання постійних комісій, на яких розглянуто 199 питань з них за рішенням ради взято на контроль – 88.

Голова районної ради здійснює керівництво виконавчим апаратом Конотопської районної ради. На даний час у виконавчому апараті районної ради працює 9 посадових осіб.

Виконавчий апарат районної ради працює з селищною та сільськими радами, а саме: надає консультативно-методичну допомогу у вирішенні питань місцевого значення, проведені сесій, в прийнятті та оформленні відповідних управлінських рішень.

Звернення громадян є найважливішою формою забезпечення зворотного зв’язку між районною радою та громадянином, а інформація,що міститься в них, найчастіше слугує орієнтиром при прийнятті важливих рішень, що стосуються широких верств населення.

        За звітний період до районної ради надійшло 114 звернень, з них 79 вирішені з позитивним результатом, на інші надані змістовні роз'яснення.

Головою районної ради було розглянуто 83 звернення.

        Аналіз роботи зі зверненнями громадян свідчить про зменшення їх загальної кількості у порівнянні з 2017 роком (114 проти 149).       

За звітний період голова районної ради побував з робочими поїздками в більшості сільських рад, у ході яких ознайомився із станом справ територіальних громад району та сприяв вирішенню проблемних питань.

Виконавчий апарат районної ради забезпечує систематичне та оперативне оприлюднення і оновлення інформації про діяльність районної ради.

Порушень вимог Законів України "Про звернення громадян", "Про доступ до публічної інформації" та термінів виконання документів не допущено.

Згідно затвердженого плану з метою юридичного всеобучу в районній раді діє «Університет правових знань». За звітний період районною радою проведено 4 заняття де детально розглянуто, обговорено та вивчено 13 питань.

І надалі на території Конотопського району функціонує комунальне підприємство «Проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро Конотопської районної ради». Підприємство створено з метою надання платних послуг населенню, організаціям, підприємствам, установам всіх форм власності для задоволення суспільних та приватних потреб та отримання прибутку в порядку, передбаченому законодавством, а також регулювання забудови населених пунктів і територій району.

             З метою забезпечення господарської та фінансової автономії, управлінської гнучкості закладів охорони здоров’я Конотопського району первинного рівня, формуванню стимулів для поліпшення якості медичного обслуговування населення Конотопського району, відповідно до Закону України від 06.04.2017 №2002-VII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров’я» рішенням 25 сесії Конотопської районної ради було перейменовано Центр первинної медико-санітарної допомоги Конотопського району у Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Конотопської районної ради та затверджений Статут.

            Також рішенням 26 сесії Конотопської районної ради створено комунальну установу «Інклюзивно-ресурсний центр» Конотопської ради Сумської області. Установа створена з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, у тому числі у професійно-технічних навчальних закладах, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини з особливими освітніми потребами, надання їм психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження.

Відповідно до Конституції України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та інших нормативно-правових актів діяльність районної ради здійснюється відкрито та гласно. На сайті постійно оновлюється інформація про діяльність районної ради, депутатського корпусу, а також про заходи та події, що відбуваються в районі.

Районна рада активно співпрацює з районною газетою «Сільські горизонти» та мистецько-інформаційним РТВ-Центром «Вежа», представники яких постійно беруть участь в роботі сесій ради та інших заходах.

В 2018 році рішень, що стосуються державної регуляторної політики районною радою не приймалось.

Співпраця районної ради з установами та організаціями є ефективною і завжди спрямована на результативність в роботі.

Районна рада готова співпрацювати з усіма, хто прагне конструктивної роботи та має слушні пропозиції щодо дій, спрямованих на підвищення рівня розвитку нашого району. Завжди відкрита для спілкування, дискусій, об’єктивних зауважень і ділових пропозицій.

Завершуючи звіт, хочу висловити слова вдячності депутатам районної ради, головам профільних комісій, голові депутатської фракції, сільським та селищному голові, депутатам обласної та Верховної рад,  керівникам установ та організацій всіх рівнів, районній державній адміністрації за взаєморозуміння і взаємодію, активну співпрацю.

Сподіваюся, що нас і надалі буде об’єднувати спільна відповідальність перед жителями Конотопського району.

Голова                                                        А.БОЯРЧУК

 

 

Перейти до вмісту