ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

КОНОТОПСЬКА РАЙОННА РАДА

ГОЛОВНЕ МЕНЮ

 

ПОШУК НА САЙТІ

ПОСИЛАННЯ

Президент України
 
Символіка району Версія для друку

 Прапор

Image 

  
    Прапор являє собою синє прямокутне полотнище у співвідношенні висоти до ширини як 2 : 3. В центрі прапора розташований герб району. Розмір герба має співвідношення висоти щита герба до висоти прапора як 2 : 3.

 

Герб 

Image

    Елементи герба розташовані на щиті синього кольору. Пріоритетне місце в композиції займає прямий золотий хрест – елемент історичного (від 1782 року) герба міста Конотопа. Цей тип хреста в Україні називають козацьким. Він символізує вічні християнські цінності, славні історичні традиції Конотопщини та духовне відродження народу. Форма і колір хреста є типовим для української геральдики і зустрічаються як в гербах українських міст, так і старовинних гербах малоросійських дворян.


    Під хрестом розташована золота підкова – символ коня, від якого походить назва міста Конотоп та району. Підкова, також, за народним повір’ям є символом щастя. Разом подібне розташування хреста і підкови нагадує золотий купол церкви на фоні синього неба і вказує на чітке підпорядкування елементів герба.


    Завершують композицію спілі золоті житні колоски, які мають вирізняти на загальному фоні сільський район. Колоски мають по 15 зернят кожний – разом 30, за кількістю територіальних громад, що входять до складу району. Колоски символізують життя та хліборобську працю.


    Разом вся композиція символізує єднання людей (житні колоски) навколо духовного початку (золотий хрест) і прагнення до щасливого заможного життя (золота підкова).
 Синьо-жовті кольори герба відповідають державним кольорам та кольорам області.

 
 

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

  Ви можете скористуватись цим сервісом для відправки нам листа

  Адресат:
  

  Ваше iм'я:
  

  Ваш e-mail:
  

  Текст листа:
  
  
  

ОПИТУВАННЯ

Ваша думка про роботу сайту

КАЛЕНДАР НОВИН

«Березень 2021 
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031       
 
 
 
   

 

 

     
 
Copyright ©  2021 Конотопська районна рада. м. Конотоп, Сумська обл., Україна  
 
 
home contact search contact search