Увага конкурс
Новини

УВАГА КОНКУРС!

ДО  УВАГИ  ЖИТЕЛІВ  КОНОТОПСЬКОГО РАЙОНУ!

Конотопська районна рада з метою збереження історичної та культурної спадщини, формування у мешканців Конотопського району почуття патріотизму, поваги, любові до рідного краю та національної свідомості, вшанування народних традицій оголошує конкурс на розроблення офіційної символіки – герба та прапора Конотопського району.

 

До участі у конкурсі запрошуються жителі Конотопського району. Учасники можуть подати як одну, так і декілька конкурсних  робіт у різних номінаціях.

Вимоги до ескізу герба та прапора району:

– ескіз герба Конотопського району  повинен бути виконаний на аркуші паперу формату А-4. Робота має бути виконана в кольорі. Допускаються різні техніки виконання, у тому числі і комп’ютерна графіка. Ескіз герба повинен відображати характерні особливості територіальних громад Конотопщини, Кролевеччини, Путивльщини, Буринщини, що входять до складу Конотопського району. Містити малюнки або знаки, що здатні передати унікальність та ідентифікувати Конотопський район серед інших районів. Повторення специфічних для гербів інших районів символів і знаків, не допускається;

– ескіз прапора Конотопського району повинен бути виконаний на аркуші паперу формату А-4. Робота має бути здійснена в кольорі. Допускаються різні техніки виконання, у тому числі і комп’ютерна графіка. На ескізі прапора має бути розміщений герб або його елементи, інші символи. Співвідношення сторін прапора має становити 2:3.

На конкурс зі створення ескізу герба та прапора району учасник подає (надсилає) такі документи:

– заявку на участь у конкурсі за встановленим зразком;

– кольорове зображення герба району (на аркуші паперу формату А-4 та  в електронному вигляді у форматі jpg, png або gif з розширенням не менше 600 dpi);

– короткий опис герба із зазначенням значення зображених елементів, символів (на аркуші паперу формату А-4 та в електронному вигляді у форматі doc, docx);

– кольорове зображення прапора району (на аркуші паперу формату А4 та в електронному вигляді у форматі jpg, png або gif з розширенням не менше 600 dpi);

– короткий опис прапора із зазначенням значення його кольорової гамми та зображених на ньому елементів і символів (на аркуші паперу формату А-4 та в електронному вигляді у форматі doc, docx).

         Конкурсні роботи надсилаються поштою або подаються до Конотопської районної ради безпосередньо за адресою: вул. Соборна, 23, м. Конотоп, Сумська область, 41607.

         Термін подачі заявок – до 5 вересня 2021 року.

Переможці у конкурсі на кращий ескіз герба і прапора Конотопського району одержать винагороду.

З Положенням про проведення конкурсу на створення офіційної символіки та складом комісії з визначення переможця конкурсу на кращу офіційну символіку Конотопського району можна детальніше ознайомитися на веб-сайті Конотопської районної ради (Розпорядження голови районної ради від 05.07.2021 № 43 “Про конкурс на створення офіційної символіки Конотопського району”).

Перейти до вмісту