Новини

Пройшла педагогічна конференція

Image Традиційно старт кожному новому навчальному року у Конотопському районі дають методичні активи та серпневі конференції педагогічних працівників – це підведення підсумків за минулий навчальний рік, визначення перспективних планів роботи  педагогів на новий навчальний рік, цікаві зустрічі, обмін думками та враженнями.       

 Цьогорічна серпнева конференція пройшла  30 серпня 2018 року за участі керівництва району, педагогів, голів профспілкових організацій,  сільських голів у ДПТНЗ «Конотопський професійний аграрний ліцей» на тему: «Нові формати освіти: навчаємо ефективно і з радістю», у роботі якої взяли участь близько 200 осіб.

 У рамках реалізації основних засад Концепції «Нова українська школа» визначено стратегічні пріоритети розвитку регіональної освіти, шляхи їх реалізації та конкретизувалися завдання для кожної категорії педагогічних працівників на новий 2018-2019 навчальний рік. Начальник відділу освіти Конотопської райдержадміністрації Микола Вербняк прозвітував про підсумки роботи освітян району за минулий навчальний рік і окреслив завдання на 2018/2019 навчальний рік. Наскрізними аспектами виступу стали: надання якісних освітніх послуг, успішна реалізація оновлених навчальних програм, виважена кадрова політика, покращення матеріально-технічної бази.

            Керівники району привітали освітян з початком нового навчального року, подякували за плідну працю та підготовку до нового навчального року в умовах Нової української школи, побажали всім міцного здоров’я, закликали до активної роботи та відзначили кращих педагогів району та колективи освітніх закладів за якісну підготовку до нового 2018-2019 навчального року та творчий підхід до реалізації завдань Концепції Нової української школи грамотами та подяками голови Конотопської районної ради та голови Конотопської районної державної адміністрації.

Цьогоріч вперше районна серпнева конференція пройшла у форматі афілійованої (не) конференції EDCamp.

Учасники зібрання мали можливість відвідати 6 локацій:

 – освітянську платформу «Спільними зусиллями будуємо Нову українську школу: навички ХХI століття»

 WEB –локацію «Робота з інтерактивною дошкою»

– тренінг з елементами майстер-класу «Відчуй себе першокласником ХХI століття»

– студію менеджменту освіти «Управлінська діяльність закладів загальної середньої освіти»

– психологічну студію «Підготовка вчителів до життєстійкості та стресостійкості»

– майстер-клас «Виготовлення топіарію на осінню тематику».

            Підсумком заходу стали позитивний настрій та прагнення до нових  звершень на освітянській ниві.

 

Image 

Image 

Image 

Image 

Image 

Перейти до вмісту