Новини

Районний дитячий фестиваль вокального мистецтва “Першоцвіт”

Image28 квітня 2012 року в Конотопському районі на базі районного Будинку культури відбувся традиційний районний дитячий фестиваль вокального мистецтва «Першоцвіт», метою якого є виявлення та підтримка музично обдарованих дітей та підлітків, збагачення духовного світу дітей, їх естетичного розвитку.

Захід проходив  під патронатом  голови  Конотопської районної ради Анатолія Боярчука, голови Конотопської райдержадміністрації Олександра Лугового, які разом з начальником відділу культури і туризму Конотопської райдержадміністрації Ольгою Гуторкою урочисто відкрили фестиваль та привітали його учасників.

 «Першоцвіт»зібрав  юних вокалістів з різних куточків Конотопщини.

В номінації «старша  вікова категорія» переможцями стали:

серед вокальних ансамблів:

 І місце – дитячий вокальний ансамбль «Мелодія» (Бочечківський СБК)

                дитячий вокальний ансамбль «Сад молодий»  (Дубов’язівський СБК)

ІІ місце – дитячий вокальний ансамбль (Пекарівський с/клуб)

ІІІ місце – дитячий вокальний ансамбль районного будинку культури

серед вокальних тріо:

І місце – тріо у складі Валерії Федченко, Ані та Даші Баглай (В’язівський СБК)

ІІ місце – тріо у складі Альони Жукової, Ірини Жукової та Тетяни Дзюби (Бочечківський СБК)

серед дуетів:

І місце – дует у складі Даші та Ані Баглай (В’язівський СБК)

                дует у складі Ірини Жукової та Тетяни Дзюби (Бочечківський СБК)

ІІ місце – дует у складі Маргарити Могили та Євгенії Бойко (Жовтневський СБК)

ІІІ місце – дует у складі Евеліни Грищенко та Олега Хрокало (В.Самбірський СБК)

серед солістів-вокалістів:

Володар Ган-Прі – Євгенія Бойко (Жовтневський СБК)

Дипломом «За оригінальність» нагороджений Ігор Воробей (Сім’янівський СБК)

І місце – Даша Баглай (В’язівський СБК)

                Марина Мусієнко (Фесівський ОДР)

ІІ місце – Інна Сердюк (Чорноплатівський СБК)

                 Аня Рекал (Сім’янівський СБК)

ІІІ місце – Тетяна Дзюба (Бочечківський СБК)

                   Альона Литовченко (Дубовязівський СБК)

В номінації «молодша вікова категорія» переможцями стали:

Володар Гран-Прі – Марія Кузьмич (Козацький СБК)

І місце – Альона Шевченко (Бочечківський СБК)

                Аліна Барбуца (Сім’янівський СБК)

ІІ місце – Олена Салій (Дептівський СБК)

                  Ліза Ковтун (Шаповалівський СБК)

ІІІ місце – Вікторія Жмут (Сім’янівський СБК).

Image

Image

Image

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту