Новини

Влада сприяє розвитку бізнесу в Конотопському районі

ImageКонотопщина здавна славиться ваговитими урожаями зернових. Високу урожайність отримують у ТОВ «Вітчизна», яким керує генеральний директор С.В.Чижик. Мають у товаристві й власний елеватор, але його потужностей не вистачає для збереження і доведення до кондицій усього урожаю зернових.

Тож, щоб вирішити цю проблему, на підприємстві планують розширити потужність елеватора, збудувавши три ємкості для збереження зерна місткістю 5 тис. тонн кожна та зерносушильний комплекс на місці пустиря, що прилягає до території елеватора, який знаходиться на території Вирівської сільської ради.

Нещодавно керівники району побували на території, де планується через чотири місяці завершити будівництво та зустрілись з директором СТОВ «Вітчизна» С.В.Чижиком, щоб дізнатись про перші результати роботи.

Як розповів Сергій В’ячеславович, районна державна адміністрація та районна рада надали велику допомогу у вирішенні питання отримання документації, необхідної для будівництва. Через єдиний дозвільний центр, що працює при райдержадміністрації, були отримані всі дозвільні документи для будівництва елеватора, в роботі були задіяні і надавали допомогу відділи й управління райдержадміністрації і це питання було вирішено дуже швидко.

На сьогодні майданчик під будівництво підготовлений, завозяться будівельні матеріали, добудовується сучасна лабораторія і через 4 місяці, до початку зернозбиральної компанії 2012 року, елеватор буде зданий в експлуатацію і готовий прийняти зерно нового урожаю. С.В.Чижик запросив очільників району на відкриття цього об’єкту.

Введення в дію нових потужностей на елеваторі – це вагомий внесок в розвиток промисловості району, а також нові робочі місця для жителів Вирівської сільської ради та навколишніх сіл.

Image

Image

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту