Категория-3 сесія (17.12.2010)

Про прикріплення населення села Попівки Конотопського району

Image 

КОНОТОПСЬКА РАЙОННА РАДА

ШОСТЕ СКЛИКАННЯ

ТРЕТЯ СЕСІЯ

РІШЕННЯ

Конотоп

17.12.2010      

  

Про прикріплення населення

села Попівки Конотопського району

 

Розглянувши пропозиції райдержадміністрації, відповідно до положень  статтей 88, 89 Бюджетного кодексу України, керуючись п.4 ст.7 Закону України  «Про міжбюджетні відносини між районним бюджетом та бюджетами територіальних громад сіл, селищ, міст та їх об’єднань», Законом  України  «Про місцеве самоврядування в Україні» та  рішенням 2 сесії 6 скликання  Попівської сільської ради «Про прикріплення населення  села Попівки» від 29.11.2010 з метою планування обсягу видатків  на утримання закладів культури на 2011 рік , а саме районного будинку культури, котрий знаходиться на території Попівської сільської ради

районна рада вирішила:

1.При плануванні видатків по галузі «Культура і мистецтво» щодо утримання районного будинку культури в 2011 році прикріпити населення Попівської сільської ради по селу Попівка чисельністю 3772 чоловіки за районним бюджетом та забезпечити надання клубних послуг зазначеному населенню районним будинком культури, відповідно до чинного законодавства.

 2.Доручити голові районної ради Боярчуку А.В. спільно з сільським  головою Метинським О.А. укласти відповідну угоду щодо прикріплення та обслуговування населення села Попівки.

 

Голова районної ради                                  А.В.Боярчук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Перейти до вмісту