Новини

Конотопська ОДПІ ГУ ДФС у Сумській області інформує

Image Платники податку на нерухомість мають право звернутися до Конотопської ОДПІ для звірки даних

Фізичні особи, які є платниками податку на нерухомість, але не отримали податкового повідомлення-рішення, мають право звернутися до Конотопської ОДПІ для звірки даних. «Платник податку має право звернутися до контролюючого органу за місцем своєї реєстрації щодо проведення звірки суми податку, об’єктів оподаткування та ставки податку. В цьому випадку контролюючі органи зроблять нарахування відповідно до оригіналів документів, які надасть платник податків, та вручать податкове повідомлення-рішення.

Фізична особа-платник податку протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення повинна сплатити відповідну суму до відповідного місцевого бюджету». Про це розповів начальник відділу податків і зборів з фізичних осіб Конотопської ОДПІ Ярослав Борщенко.  

Також він нагадав, що ставка податку на нерухомість на 2016 рік встановлюється  органами місцевого самоврядування. По нежитловій нерухомості вона становить до 1 відс. від мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня поточного року, житловій – до 2 відс. Сплачена сума податку зараховується до місцевого бюджету за місцем знаходження об’єктів нерухомості.

«Якщо у платника податку є декілька об’єктів, які знаходяться в різних регіонах, в алгоритмі при розрахунку податку враховується кожне рішення органу місцевого самоврядування, де знаходиться об’єкт оподаткування. Тобто ставка податку, пільга, надана на кожний об’єкт щодо зменшення бази оподаткування, і при розрахунку дана сума зараховується до відповідного місцевого бюджету за місцезнаходженням об’єкта», – підкреслив Ярослав Борщенко. 

 

Податкова міліція Сумщини вилучила майже тонну контрафактного алкоголю

Як повідомив перший заступник начальника ГУ ДФС у Сумській області  Андрій Павлун, оперативниками податкової міліції встановлено, що зловмисники, які займаються незаконним виготовлення лікеро-горілчаних виробів, використовують служби експрес-доставки для реалізації таких виробів споживачу.

У рамках досудового розслідування кримінального провадження, відкритого за ч.3 ст. 204 КК України, під процесуальним керівництвом прокуратури Сумської області, на підставі ухвали Ковпаківського районного суду м. Суми працівниками ГУ ДФС у Сумській області 28 вересня 2016 року здійснено обшук складського терміналу компанії – поштового перевізника. Під час обшуку виявлено майже тонну фальсифікованих горілчаних виробів, розлитих в м’які пластикові ємності, що знаходились в картонних ящиках, орієнтовна вартість яких перевищує 100 тисяч гривень.

Загалом протягом 2016 року працівниками податкової міліції Сумщини з незаконного обігу вилучено понад 10,6 тонн фальсифікованого алкоголю, а також понад 72 тони сировини для його виготовлення – спирту.

Головне управління Державної фіскальної служби в Сумській області просить у разі виявлення фактів продажу фальсифікату, НЕГАЙНО ПОВІДОМЛЯТИ за телефонами – (0542)68-52-00, (0542)770-529, 095-00-12-946 – цілодобово.

 

З початку року до зведеного бюджету надійшло більше  585 млн. гривень

Конотопська ОДПІ повідомляє, що протягом січня-вересня 2016 року до зведеного бюджету  інспекцією забезпечено надходження 585,2 млн. грн, чим на 129,8 млн. грн, або на 28,5 відс., перевищено показники відповідного періоду 2015 року. З початку року до державного бюджету забезпечено надходження 196,6 млн. грн, місцеві бюджети для своїх потреб  отримали 388,6 млн. гривень.

У повному обсязі виконано завдання Державної фіскальної служби з податку на додану вартість із ввезених на територію України товарів – 103,4 відс. додаткові надходження 2,1 млн. грн, податку та збору на доходи фізичних осіб – 124,5 відс., додаткові надходження 61,6 млн. грн, акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів  – 111,8 відс. додаткові надходження 2,6 млн. грн, податку на прибуток підприємств  – 140,9 відс. (+4,6 млн. грн.) та інших податків і зборів .

З початку року платникам податків на рахунки відшкодовано 48,7 млн. грн. податку на додану вартість.

 

ДФС запустила роботу "чорних сотень"

В вересні в рамках реформування митниці, ДФС запустила роботу 20 мобільних груп.
Мета створення мобільних груп – посилення боротьби з контрабандою та корупцією на митниці, підвищення ефективності митного контролю товарів та боротьби з митними правопорушеннями.

Основою роботи мобільних груп стануть звіти спеціальної аналітичної групи Міжвідомчого центру. Робота аналітичного центру та мобільних груп буде цілодобовою.

Завдання Міжвідомчого Центру та мобільних груп є попередження та виявлення фактів порушення митного законодавства, узагальнення, обробка та аналіз оперативної й аналітичної інформації щодо можливих фактів порушення митного законодавства, боротьба з корупцією.

Аналітична група у складі Центру буде проводити аналітико-пошукову роботу з метою виявлення ризикових операцій в зоні діяльності митниць, мобільні групи будуть діяти по всій території України і виїжджати по орієнтуваннях.

До складу Міжвідомчого цільового центру та мобільних груп увійшли представники Державної фіскальної служби, Державна прикордонна служба та Національна поліція України. До кожної мобільної групи увійдуть по два представники ДФС.

 

Наскільки надійний ваш бізнес-партнер?

Цю інформацію ви легко можете отримати на офіційному веб-порталі ДФС України. В цьому вам допоможе діючий електронний сервіс «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера».

Конотопська ОДПІ доводить до відома, що згаданий сервіс надає можливість за кодом ЄДРПОУ отримати інформацію про назву платника податків та про його перебування на обліку в органах державної фіскальної служби. 

Окрім цього, можна перевірити надійність ділових партнерів, як фізичних так і юридичних осіб, у частині сумлінності сплати ними податків до бюджету, тобто наявності чи відсутності податкового боргу. Для цього достатньо знати код ЄДРПОУ (для юридичної особи), реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичної особи) або точну назву партнера, ввести відому інформацію в одне з відповідних полів. За отриманими даними система здійснить пошук з баз даних, доступних для публічного використання та повідомить про результати пошуку.

Оновлення інформації на сайті щодо стану розрахунків платника податків з бюджетом відбувається щоденно, крім вихідних та святкових днів, після проведення розрахунків зведених показників у центральній базі даних за результатами попереднього банківського дня.   

 

 

 

Перейти до вмісту