Новини

23 серпня – День Державного Прапора України!

Сьогодні ми вшановуємо один із головних національних символів України – Державний Прапор, що є уособленням нашої національної єдності, честі та гідності.

Урочистий момент внесення національного прапора до сесійної зали Верховної Ради 24 серпня 1991 року у день ухвалення Акту проголошення незалежності України увійшов в історію державотворення.

Синьо-жовтий стяг у наших серцях і на наших будівлях. Ми щиро шануємо його, він завжди на чільному місці, бо є уособленням державності, мужньої боротьби за свободу та незалежність України. Під синьо-жовтим знаменом йшли у бій за волю українського народу воїни багатьох поколінь.

Ми з гордістю і захватом кожного разу дивимося як піднімається український прапор, як символ незламності героїчного українського народу, усвідомлюємо причетність до наших тисячолітніх традицій і великого майбутнього.

Український прапор – це символ держави, він майорить над переможцями, його бояться російські вороги. Його повернення з нетерпінням чекають на всіх наших землях. І він неодмінно там буде.

Із Днем Державного Прапора України!

Слава Україні!

Перейти до вмісту