Новини

Звернення заступника голови Конотопської районної ради Олексія Бойченка до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Шановні жителі Конотопського району!

Дорогі учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти, ветерани Афганської війни!

Сьогодні в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 34-а річниця виведення військ з Афганістану.

Саме 15 лютого 1989 року, було закінчено, так звану, неоголошену війну, яка тривала майже 10 років і яку український народ засудив, як несправедливу й жорстоку. Вона стала важким випробуванням і трагедією для сотень тисяч людей – тих, хто безпосередньо знаходився на Афганській землі, і тих, хто чекав дома повернення своїх синів, чоловіків, батьків, коханих, друзів.

Сьогодні ми вшановуємо пам’ять загиблих. Ми схиляємо голову перед їх подвигом, мужністю та витримкою. Час не підвладний викреслити з пам’яті героїчні подвиги, приклади вірності військовому обов’язку, що продемонстрували наші земляки, яким довелося нести нелегку військову службу в горах Афганістану та інших гарячих точках світу.

І в наш час в умовах російської агресії, учасники бойових дій на території інших держав без вагань стали на захист незалежної України, зі зброєю в руках боронять державний суверенітет та територіальну цілісність нашої держави, діляться досвідом з молодим поколінням військовослужбовців Збройних Сил України.

Переконаний, що Ваш життєвий досвід, високі моральні якості, активна громадянська позиція, професіоналізм й надалі служитимуть ствердженню миру і злагоди на благодатній українській землі. У цей пам’ятний день бажаю Вам міцного здоров’я, благополуччя і нових звершень в ім’я нашої Батьківщини-України.

Разом ми вистоїмо, Перемога буде за нами!

З повагою

Заступник голови                                               Олексій БОЙЧЕНКО

Перейти до вмісту