Новини

Конотопське відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Фонду соціального страхування України інформує

МАЙЖЕ 6 ТИСЯЧ ТРУДІВНИКІВ СУМЩИНИ ПРОЙШЛИ ОПЛАЧУВАНУ САМОІЗОЛЯЦІЮ ВІД COVID-19 ЗА СОЦСТРАХІВСЬКІ КОШТИ

Аби упередити поширення коронавірусної інфекції Фонд соціального страхування України компенсує усім застрахованим особам незалежно від місця роботи втрачений за час самоізоляції від COVID-19 заробіток. З початку пандемії вже майже 6 тисяч трудівників Сумщини перебували на оплачуваній за кошти Фонду самоізоляції після контакту з хворими.

Станом на сьогодні на фінансування прийнято лікарняні по ізоляції від COVID-19 на суму 5,5 мільйона гривень.

Зокрема, з 2020-го по 20 грудня 2021 року на самоізоляції знаходилось 187 медичних працівників, сума компенсацій за кошти Фонду склала для них понад 330 тисяч гривень.

Допомога фінансується ФССУ на підставі електронного лікарняного листка із причиною непрацездатності «10 – Перебування в самоізоляції, обсервації під час дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СoV-2».

Сума компенсації втраченого за період самоізоляції заробітку складає 50% середнього доходу незалежного від тривалості страхового стажу та 100% – для медичних працівників. ФССУ здійснює фінансування, починаючи з шостого дня ізоляції, перші п’ять днів оплачуються роботодавцем.

Направлення на самоізоляцію під меднаглядом здійснює лікар у разі контакту застрахованої особи з хворим на COVID-19.

Перейти до вмісту