Центр зайнятості інформує
Новини

Конотопський міськрайцентр зайнятості інформує

Рекрутинг в службі зайнятості.

Сучасні вимоги роботодавців вимагають нових підходів у підборі фахівців. Одним із таких способів виступає рекрутинг. З жовтня місяця 2018 року за таким принципом вже працює Конотопський міськрайцентр зайнятості. 

Основна мета рекрутинга – задоволення потреб клієнтів служби зайнятості:для шукачів роботи– пошук роботодавців за вимогою; для  роботодавцівукомплектування вакантних місць кваліфікованим персоналом.

Заручившись послугами рекрутера:

– роботодавець не витрачає часу на добір кандидатів із великої кількості, бажаючих осіб, адже попередню співбесіду за вимогами роботодавця проводять рекрутери;

– не потрібно витрачати кошти, адже цю послугу надають у центрі зайнятості безоплатно;

– не обов’язково розміщувати свої вакансії на платних ресурсах – можна скористатися ресурсами центру зайнятості;

– представнику малого бізнесу не обов’язково мати в штаті менеджера з підбору персоналу при умові співпраці з центром зайнятості.

В свою чергу, шукачі роботи отримують:

– професійний супровід від співбесіди до працевлаштування;

– індивідуальні поради щодо складання резюме та проходження співбесіди;

– попередню «тренувальну» співбесіду з рекрутером, під час якої визначають сильні та слабкі сторони кандидата на посаду. 

У своїй роботі спеціалісти сектору рекрутингу використовують усі доступні інструменти: співпрацюють з різноманітними інтернет-ресурсами, використовують моніторинг користувачів соціальних мереж, створюють та опрацьовують онлайн-анкети шукачів роботи, розміщують вакансії в соціальних мережах.

Протягом 2021 року послугами рекрутерів Конотопського міськрайцентру  зайнятості скористались 184 роботодавця, на заявлені вакансії яких було працевлаштовано 371 особу. Також  була сформована база даних кадрового потенціалу з 600 осіб, які звернулися за допомогою в працевлаштуванні.

Наразі робота з підприємствами та шукачами роботи триває. 

Перейти до вмісту