Новини

Відбулася 2 сесія Конотопської районної ради

Image16 грудня під головуванням голови Конотопської районної ради Віктора Бика відбулась друга позачергова сесія Конотопської районної ради восьмого скликання, в роботі якої взяли участь  голова Конотопської райдержадміністрації Олександр Бескоровайний, представники засобів масової інформації.

На порядок денний  другої сесії було внесено 12 питань.

Депутатський корпус прийняв рішення, що стосувалися затвердження регламенту ради, положення про постійні комісії та їх склад, обрано голів постійних комісій та склад президії районної ради. Депутати розглянули і затвердили структуру та чисельність виконавчого апарату районної ради, визначили умови оплати праці очільнику депутатського корпусу та його заступнику.

На пленарному засіданні депутати прийняли рішення про початок реорганізації Буринської, Кролевецької, Путивльської районних рад шляхом приєднання до Конотопської районної ради.

У результаті таємного голосування заступником голови Конотопської районної ради обрано Андрія Ярового.

Наприкінці засідання голова районної ради Віктор Бик подякував депутатам за плідну і злагоджену роботу,  висловив упевненість у майбутній співпраці, побажав виважених рішень, наполегливості та відчуття відповідальності перед виборцями.

В перерві сесії відбулось засідання чотирьох постійних комісій районної ради, де за пропозиціями новообраних голів постійних комісій було обрано заступників голів та секретарів відповідних профільних комісій.

З усіх питань прийнято відповідні рішення.

Сесію проведено з дотриманням всіх карантинних обмежень.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту