2 сесія 8 скликання (16.12.2020)

Про утворення та обрання постійних комісій районної ради

Image

КОНОТОПСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

ДРУГА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

 Конотоп

16.12.2020

Про утворення та обрання

постійних комісій районної ради

 

Відповідно до Регламенту районної ради восьмого скликання, керуючись частиною 1,2 статті 47, пункту 2 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

районна рада вирішила:

1.Утворити у районній раді чотири постійні комісії:

1.1.Постійну комісію з питань розвитку місцевого самоврядування, територіального устрою, депутатської діяльності, етики, регламенту, законності та правопорядку, зв’язків з громадськістю, інформаційної та антикорупційної політики в кількості 10 чоловік;

1.2.Постійну комісію з питань промисловості, сільського господарства, підприємництва, інвестиційної діяльності, будівництва, житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку, природних ресурсів та екології в кількості 10 чоловік;

1.3.Постійну комісію з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю та питань реалізації державної регуляторної політики в кількості 10 чоловік;

1.4.Постійну комісію з питань освіти, культури, сімї, молоді, спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення в кількості 10 чоловік.

 

2.Обрати постійні комісії районної ради у складі:

2.1.Постійну комісію з питань розвитку місцевого самоврядування, територіального устрою, депутатської діяльності, етики, регламенту, законності та правопорядку, зв’язків з громадськістю, інформаційної та антикорупційної політики:

Голови комісії – Бібика Віталія Володимировича

Членів комісії:

Демидка Михайла Віталійовича

Недосєкіна Юрія Юрійовича

Семененко Світлани Володимирівни

Сахна Андрія Івановича

Поліщук Ольги Михайлівну

Концедала Сергія Володимировича

Коновала Григорія Опанасовича

Савченка Артема Андрійовича

Смирнова Сергія Миколайовича

 

2.2.Постійну комісію з питань промисловості, сільського господарства, підприємництва, інвестиційної діяльності, будівництва, житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку, природних ресурсів та екології:

Голови комісії – Демехи Наталії Іванівни

Членів комісії:

Демидка Віталія Олеговича

Воронова Володимира Миколайовича

Закоморного Ігора Івановича

Зайця Володимира Григоровича

Будника Олександра Миколайовича

Биркуна Миколи Борисовича

Тетері Олени Анатоліївни

Постола Ігора Миколайовича

Фішера Юрія Борисовича

 

2.3.Постійну комісію з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю та питань реалізації державної регуляторної політики:

Голови комісії – Толкачова Геннадія Олександровича

Членів комісії:

Срібранець Наталії Михайлівни

Литвин Надії Григорівни

Бакалини Бориса Олександровича

Павлоградського Олександра Миколайовича

Стариченка Олександра Володимировича

Меньшової Галини Павлівни

Бусилко Олени Михайлівни

Жукова Олега Васильовича

Зайцевої Світлани Михайлівни

Гричановського Анатолія Миколайовича

 

2.4.Постійну комісію з питань освіти, культури, сімї, молоді, спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення:

Голови комісії – Ярового Андрія Михайловича

Членів комісії:

Щіпило Ольги Анатоліївни

Пугач Світлани Леонідівни

Авраменко Анни Анатоліївни

Ісаєва Володимира Олександровича

Зимовець Оксани Валентинівни

Козакова Григорія Миколайовича

Кривоносової Тетяни Миколаївни

Сусла Юрія Олексійовича.

 

 

Голова                                                                                  Віктор БИК

 

 

Олексій Бойченко

Надіслати: до протоколу – 1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту