2 сесія 8 скликання (16.12.2020)

Про оплату праці заступника голови районної ради

Image

КОНОТОПСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

ДРУГА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

 Конотоп

 16.12.2020

Про оплату праці заступника

голови районної ради

 

Відповідно до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

            районна рада вирішила:

            1.Присвоїти заступнику голови районної ради Бойченку Олексію Олександровичу дев'ятий ранг посадової особи місцевого самоврядування в межах четвертої категорії посад та виплачувати надбавку за ранг.

            2.Установити заступнику голови районної ради Бойченку Олексію Олександровичу надбавку за високі досягнення у праці у розмірі п'ятдесят відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування з 09 грудня 2020 року, та щомісячно з січня по грудень 2021 року.

            3.Преміювати заступника голови районної ради Бойченка Олексія Олександровича в грудні місяці 2020 року, та щомісячно з січня по грудень місяць 2021 року у розмірі п'ятдесят відсотків заробітної плати, виходячи з посадового окладу, надбавки за ранг та інших надбавок і доплат за фактично відпрацьований час.

            4.Виплачувати заступнику голови районної ради Бойченку Олексію Олександровичу матеріальну допомогу для оздоровлення і матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань в розмірі середньомісячної заробітної плати.

            5.Здійснювати преміювання заступнику голови районної ради Бойченку Олексію Олександровичу з нагоди державних і професійних свят в розмірі посадового окладу.

            6.Всі виплати здійснювати в межах затвердженого фонду оплати праці працівників районної ради.

 

Голова                                                                                      Віктор БИК

 

 

Наталія Коток

Надіслано: до протоколу – 1, головному бухгалтеру  – 1.

 

Перейти до вмісту