2 сесія 8 скликання (16.12.2020)

Про оплату праці голови районної ради

Image

КОНОТОПСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

ДРУГА СЕСІЯ

 РІШЕННЯ

 Конотоп

 16.12.2020

Про оплату праці голови

районної ради

           

Відповідно до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

            районна рада вирішила:

            1.Залишити голові районної ради Бику Віктору Михайловичу присвоєний сьомий ранг посадової особи місцевого самоврядування в межах третьої категорії посад та виплачувати надбавку за ранг.

            2.Установити голові районної ради Бику Віктору Михайловичу надбавку за високі досягнення у праці у розмірі п'ятдесят відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування з 09 грудня 2020 року, та щомісячно з січня по грудень 2021 року.

            3.Преміювати голову районної ради Бика Віктора Михайловича в грудні місяці 2020 року, та щомісячно з січня по грудень місяць 2021 року у розмірі п'ятдесят відсотків заробітної плати, виходячи з посадового окладу, надбавки за ранг та інших надбавок і доплат за фактично відпрацьований час.

            4.Виплачувати голові районної ради Бику Віктору Михайловичу матеріальну допомогу для оздоровлення і матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань в розмірі середньомісячної заробітної плати.

            5.Здійснювати преміювання голові районної ради Бику Віктору Михайловичу з нагоди державних і професійних свят в розмірі посадового окладу.

            6.Всі виплати здійснювати в межах затвердженого фонду оплати праці працівників районної ради.

 

Голова                                                                                      Віктор БИК

 

 

Наталія Коток

Надіслано: до протоколу – 1, головному бухгалтеру  – 1.

Перейти до вмісту