Новини

Конотопський міськрайцентр зайнятості інформує

ImageСумська обласна служба зайнятості утримує лідерство в Україні за рівнем фінансової підтримки підприємців у період карантину

На сьогодні Сумщина продовжує утримувати лідерство в Україні за рівнем фінансової підтримки підприємців у карантинний період, випереджаючи  значно більші за населенням та кількістю підприємців регіони. 

При цьому наголосимо, що до 8 липня наша область була беззаперечним фаворитом в Україні по виплаті компенсаційних виплат, сьогодні ж вперед вирвалися такі гіганти як Львівщина, Харківщина та Донеччина.

Вже 76,6 мільйона компенсаційних гривень за вимушений простій  у карантинний період отримали представники бізнесу Сумщини: 48,1 млн. – ФОПи, у яких відсутні наймані працівники,з них по м. Конотоп та Конотопському району  – 898 підприємців,  і 28,5 млн. – роботодавці, які використовують  найману працю, з них по м. Конотоп та Конотопському району  – 211.

Найближчими днями надійдуть чергові кошти в сумі майже 6 млн. грн.

Таким чином, Сумська область впевнено «наближається» до 100 млн. грн. компенсаційних виплат для місцевого бізнесу. По м. Конотоп та Конотопському району ця цифра складає близько 9,5 млн. грн.

 

До центрів зайнятості нашої області станом на 8 липня підприємці подали майже 11 тисяч 103 пакети відповідних документів для отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину. Серед них – 9 575 пакетів документів від ФОПів, у яких відсутні наймані працівники, та 1 528 від роботодавців, котрі використовують найману працю. Отже, ФОПівці та 7 068 найманих працівників отримали по 6-7 тисяч компенсаційних виплат за вимушений простій через короновірус, – розповідає директор обласного центру зайнятості Володимир Підлісний. – Нагадаю, що для нашого регіону передбачено 106 млн. компенсаційних гривень за вимушений простій  у карантинний період. Нині в кожному районі наші структурні підрозділи активно оформляють документи по компенсації з часткового безробіття. Тепер завдання для роботодавців та влади полягає в тому, аби пришвидшити темпи відновлення та створення нових робочих місць з гідною заробітною платою, і, звичайно ж, соціальним пакетом.  

За інформацією В. Підлісного, щоб отримати допомогу по частковому безробіттю, слід звернутися до центру зайнятості за місцем сплати єдиного внеску впродовж 90 днів з моменту зупинення чи скорочення діяльності.

Перейти до вмісту