Звіт про виконання

за 1 півріччя 2020 року

 

Звіт

про виконання плану роботи районної ради за 1 півріччя 2020 року,

затвердженого рішенням районної ради від 20.12.2019

У 1 півріччі 2020 року робота районної ради проводилася у відповідності до чинного законодавства та рішення  районної  ради  від  20.12.2019 “Про план роботи районної ради на 1 півріччя 2020 року”.

            Всі питання, затверджені планом роботи на 1 півріччя 2020 року, які передбачалось розглянути на пленарних засіданнях районної ради, розглянуті.

Щодо плану навчання, то у зв’язку з карантинними заходами, відповідно до Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», указу Президента України від 13 березня 2020 року №87/2020 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 березня 2020 року «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби СОVІD-19, спричиненою коронавірусом SARS-СоV-2», постанови Кабінету Міністрів України  від 11 березня 2020 р. №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVІD-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2» (зі змінами та доповненнями), питання перенесені на 2 півріччя 2020 року.

За І півріччя на засіданнях сесій районної ради розглянуто 54 питання, із них 49 питань запропоновано постійними комісіями районної ради, відділами, управліннями райдержадміністрації. З усіх питань прийняті відповідні рішення.

Постійною комісією районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та питань реалізації державної регуляторної політики у тісній співпраці з фінансовим управлінням, відділами районної державної адміністрації, виконавчим апаратом районної ради підготовлені та розглянуті всі питання, заплановані на І півріччя 2020 року.

За звітний період підготовлено та проведено 10 засідань комісії, з них 1 спільне, розглянуто 40 питання.

Були заслухані та внесені на затвердження на сесії звіти про виконання бюджету Конотопського району за 2019 рік та виконання програми економічного і соціального розвитку Конотопського району за 2019 рік, питання щодо передачі майна зі спільної власності територіальних громад Конотопського району, передача міжбюджетних трансфертів, програма забезпечення виконання Конотопською районною державною адміністрацією повноважень виконавчої влади та реалізації повноважень, делегованих Конотопською районною радою по забезпеченню державної політики в бюджетній і соціальній сфері та реалізації заходів соціально-економічного розвитку Конотопського району на 2020 рік та внесені зміни до неї; затвердження фінансового плану на 2020 рік Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Конотопської районної ради, програма висвітлення діяльності Конотопської районної ради на 2020 рік, публічний звіт голови Конотопської районної державної адміністрації про виконання у 2019 році програми економічного і соціального розвитку, районного бюджету і делегованих районною радою повноважень та інші. Також постійно розглядаються і вносяться на розгляд сесій зміни до бюджету Конотопського району та до програми економічного і соціального розвитку Конотопського району.

З усіх розглянутих питань постійною комісією та по відповідних питаннях районною радою прийняті відповідні рішення.

Постійною комісією з питань молоді, освіти, культури, охорони здоров`я та соціального захисту в 1 півріччі 2020 року  відбулось 4 засідання постійної комісії, у тому числі 1 спільне, на яких розглянуто 44 питання.

            За рекомендацією комісії викладено в новій редакції наступні районні програми: «Освіта Конотопщини у 2019-2021 роках»; «Розвитку та підтримки Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Конотопської районної ради на 2020 рік»; сприяння розвитку громадянського суспільства на 2019-2020 роки; зайнятості населення  на 2018-2020 роки; соціального захисту населення на 2017-2021 роки;  розвитку фізичної культури і спорту в Конотопському районі на 2017-2020 роки; «Молодь Конотопщини» на 2016-2020 роки; «Зміцнення матеріально-технічної бази територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Конотопського району на 2020 рік».  

 У звітному періоді депутати затвердили районну програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2020 рік, внесли зміни до програми сталого розвитку туризму в Конотопському районі на 2018-2020 роки.

Постійна комісія підтримала внесення змін до рішень районної ради: від 20.12.2019 «Про  районну програму здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян автобусним транспортом на автобусних маршрутах загального користування на 2020 рік»; від 17.05.2017 «Про затвердження норм витрат на проведення спортивних заходів та нагородження переможців і призерів спортивних змагань».

Згідно з планом роботи на засіданнях було розглянуто хід виконання раніше прийнятих рішень районної ради. У зв’язку з виконанням та закінченням терміну дії, було рекомендовано 22 рішення зняти з контролю.

З усіх розглянутих питань постійною комісією прийняті відповідні рішення.

В першому півріччі 2020 року постійною комісією мандатною, з питань  регламенту, депутатської діяльності та етики, законності, охорони громадського порядку, захисту прав і законних інтересів громадян та антикорупційної політики проведено 3 засідання, одно з яких спільне.  На засіданнях розглянуті питання, які передбачені планом роботи  та в межах повноважень, визначених чинним законодавством.

В І півріччі на засіданнях постійних комісій депутатами розглянуті проекти рішень районної ради: "Про районну комплексну програму "Правопорядок на 2016-2020 роки" в новій редакції"; "Про звіт голови районної ради про свою діяльність"; "Про затвердження ліквідаційного балансу"; "Про Порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ та закладів, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селища Конотопського району, засновником та органом управління яких є Конотопська районна рада"; "Про затвердження звільнення головного лікаря Комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Конотопської районної ради"; "Про затвердження списку присяжних Конотопського міськрайонного суду Сумської області".

Належна увага приділялась здійсненню контролю  за  виконанням  рішень ради. Так, в порядку контролю було заслухано хід виконання раніше прийнятих рішень районної ради: від 19.10.2019 "Про районну комплексну програму "Правопорядок на 2016-2020 роки" в новій редакції", від 16.10.2019 "Про припинення комунального підприємства "Проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро Конотопської районної ради" шляхом ліквідації", від 24.01.2020 "Про затвердження ліквідаційного балансу", від 27.11.2015 «Про організацію прийому громадян району депутатами районної ради сьомого скликання».

З усіх розглянутих питань постійною комісією прийняті відповідні рішення.

Постійна комісія з питань землекористування, агропромислового комплексу, малого підприємництва, архітектури, екології, будівництва, транспорту та зв’язку  провела 2 засідання, 1 з яких спільне.

В порядку контролю депутати  заслухали хід виконання рішень  районної ради:

 від 08.08.2018 «Про  викладення  програми  розвитку  малого  та   середнього  підприємництва в Конотопському  районі  на 2017-  2020  роки в  новій  редакції»;

 від 12.07.2019 «Про  районну  Програму  регулювання   містобудівної  діяльності  у  Конотопському  районі  на  2019-2020 роки»;

від  17.05.2017 «Про районну  програму  розвитку агропромислового  комплексу  та  сільських  територій  Конотопського  району  на  2017- 2020 роки».

Депутати  районної  ради,  члени  постійної комісії заслухали  інформацію начальника відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Конотопської районної державної адміністрації щодо проведених  робіт з благоустрою в населених пунктах району протягом 1 півріччя 2020  року.

             Комісія  розглянула  клопотання  Шаповалівської сільської  ради та  погодила  питання на розгляд  ради  «Про  затвердження  проекту  землеустрою  щодо  встановлення  меж  села Привокзальне Шаповалівської  сільської  ради   Конотопського району  Сумської  області».

З усіх питань прийняті відповідні рішення. 

 

              

Заступник голови                                                    І.КЛІГУНОВА

 

Перейти до вмісту