Звіт про виконання

за 1 півріччя 2019 року

 

Звіт

про виконання плану роботи районної ради за 1 півріччя 2019 року,

затвердженого рішенням районної ради від 21.12.2018

У 1 півріччі 2019 року робота районної ради проводилася у відповідності до чинного законодавства та рішення  районної  ради  від  21.12.2018 “Про план роботи районної ради на 1 півріччя 2019 року”.

            Всі питання, затверджені планом роботи на 1 півріччя 2019 року, які передбачалось розглянути на пленарних засіданнях районної ради, розглянуті.

За І півріччя на засіданнях сесій районної ради розглянуто 46 питань, із них 39 питань запропоновано постійними комісіями районної ради, відділами, управліннями райдержадміністрації. З усіх питань прийняті відповідні рішення.

Постійною комісією районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та питань реалізації державної регуляторної політики у тісній співпраці з фінансовим управлінням, відділами районної державної адміністрації, виконавчим апаратом районної ради підготовлені та розглянуті всі питання, заплановані на І півріччя 2019 року.

За звітний період підготовлено та проведено 7 засідань комісії, з них 1 спільне, розглянуто 63 питання.

Були заслухані та внесені на затвердження на сесії звіти про виконання бюджету за 2018 рік та виконання програми економічного і соціального розвитку Конотопського району за 2018 рік, питання щодо передачі майна зі спільної власності територіальних громад Конотопського району, передача міжбюджетного трансферту, програма забезпечення виконання Конотопською районною державною адміністрацією повноважень виконавчої влади та реалізації повноважень, делегованих Конотопською районною радою по забезпеченню державної політики в бюджетній і соціальній сфері та реалізації заходів соціально-економічного розвитку Конотопського району на 2019 рік та внесені зміни до неї; затвердження фінансового плану на 2019 рік Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Конотопської районної ради, програма висвітлення діяльності Конотопської районної ради на 2019 рік, публічний звіт голови Конотопської районної державної адміністрації про виконання програми економічного і соціального розвитку, районного бюджету і делегованих районною радою повноважень та інші. Також постійно розглядаються і вносяться на розгляд сесій зміни до районного бюджету та до програми економічного і соціального розвитку Конотопського району на 2019 рік.

З усіх розглянутих питань постійною комісією та по відповідних питаннях районною радою прийняті відповідні рішення.

Постійною комісією з питань молоді, освіти, культури, охорони здоров`я та соціального захисту в 1 півріччі 2019 року  відбулось 2 засідання постійної комісії, у тому числі 1 спільне, на яких розглянуто 61 питання.

Депутати розглянули проекти рішень і районні програми: оздоровлення та відпочинку дітей на 2019 рік; «Зміцнення матеріально-технічної бази територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Конотопського району на 2019 рік»; заохочення обдарованої учнівської молоді в рамках процесу євроінтеграції.

Попереднє заслуховування звітів голови Конотопської районної ради Боярчука А.В. про свою діяльність; голови Конотопської районної державної адміністрації Горбенка М.М. про виконання у 2018 році програми економічного і соціального розвитку, районного бюджету і делегованих районною радою повноважень; начальника відділу освіти Конотопської районної державної адміністрації Вербняка М.Д. про здійснення делегованих районній державній адміністрації районною радою повноважень у галузі освіти за 2018 рік; головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Конотопської районної ради Маняка А.В. про роботу установи за 2018 рік, відбулось 19 лютого 2019 року на спільному засіданні постійних комісій районної ради.

З метою оптимізації мережі закладів загальної середньої освіти Конотопського району, у звітному періоді стосовно використання майна спільної власності за рекомендаціями комісії було прийнято рішення районної ради про припинення Дептівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» Конотопської районної ради Сумської області шляхом ліквідації (31 сесія 7 скликання від 19.04.2019), що обумовлено зменшенням кількості здобувачів освіти цього навчального закладу менше 25 осіб.

З метою удосконалення системи охорони здоров’я, поліпшення надання вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги населенню Конотопського району, комісія підтримала кандидатури 2 осіб для делегування членів у склад Госпітальної ради Конотопського госпітального округу від Конотопського району.

Згідно з планом роботи на засіданнях було розглянуто хід виконання раніше прийнятих рішень районної ради.

З усіх розглянутих питань постійною комісією прийняті відповідні рішення.

В першому півріччі 2019 року постійною комісією мандатною, з питань  регламенту, депутатської діяльності та етики, законності, охорони громадського порядку, захисту прав і законних інтересів громадян та антикорупційної політики проведено 2 засідання, одно з яких спільне.  На засіданнях розглянуті питання, які передбачені планом роботи  та в межах повноважень, визначених чинним законодавством.

В І півріччі на засіданнях постійних комісій були заслухані звіт голови районної ради Боярчука А.В. про свою діяльність та звіт начальника Конотопського відділу поліції  Семікопа С.М. про основні результати роботи Конотопського відділу поліції у 2018 році із забезпечення охорони прав і свобод людини, підтримання публічної безпеки і правопорядку.

Депутатами розглянуті проекти рішень щодо внесення  змін до рішення районної ради від 18.05.2018 "Про районну комплексну програму "Правопорядок на 2016-2020 роки" в новій редакції", рішення від 30.03.2016 "Про реформування друкованого засобу масової інформації Конотопської газети "Сільські горизонти", співвласником  якої є Конотопська районна рада" в зв'язку з його виконанням рекомендовано зняти з контролю, а також у зв’язку зі змінами у законодавстві розглянуто питання «Про припинення діяльності комісії районної ради з питань поновлення прав реабілітованих» та рекомендовано внести на розгляд ради і визнати таким, що втратило чинність.

Належна увага приділялась здійсненню контролю  за  виконанням  рішень ради. Так, в порядку контролю було заслухано хід виконання раніше прийнятих рішень районної  ради: від 28.02.2018 "Про районну комплексну програму "Правопорядок на 2016-2020 роки" в новій редакції" ; від 27.11.2015 «Про організацію прийому громадян району депутатами районної ради сьомого скликання»; від 30.03.2016 "Про реформування друкованого засобу масової інформації Конотопської газети "Сільські горизонти", співвласником  якої є Конотопська районна рада"; від 22.11.2017 "Про районну програму "Почесний громадянин Конотопського району" на 2018-2020 роки".

З усіх розглянутих питань постійною комісією прийняті відповідні рішення.

Постійна комісія з питань землекористування, агропромислового комплексу, малого підприємництва, архітектури, екології, будівництва, транспорту та зв’язку  провела 2 засідання, 1 з яких спільне.

В порядку контролю депутати  заслухали хід виконання  рішень   районної ради :

 від 08.08.2018 «Про  викладення  програми  розвитку  малого  та   середнього  підприємництва в Конотопському  районі  на 2017-  2020  роки в  новій  редакції»;

 від 18.05.2018 «Про встановлення розміру кошторисної  заробітної плати, який враховується при  визначенні вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення)  об’єктів, що здійснюється за рахунок коштів районного бюджету Конотопського району»;

 від  17.05.2017 «Про районну  програму  розвитку   агропромислового  комплексу  та  сільських  територій  Конотопського  району  на  2017- 2020 роки».

Депутати  районної  ради,  члени  постійної  комісії  заслухали  інформацію начальника відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Конотопської   районної державної   адміністрації  щодо  проведених  робіт   з благоустрою  в  населених  пунктах  району протягом   1   півріччя   2019  року.

             Комісія  розглянула  клопотання Конотопської  районної  державної  адміністрації  та  погодила  питання на розгляд  ради  «Про  затвердження  Схеми   планування  Конотопського району  Сумської  області».

З усіх питань прийняті відповідні рішення. 


 

Перейти до вмісту