Новини

Найяскравіше свято освітян Конотопщини

ImageСтаровинний палац графині Ганни Львової, як і століття тому, засяяв урочистими вогнями, освітивши осінній вересневий вечір. З білосніжного колонного бального залу, як і колись, лунала класична музика.

Тут раніше збирались дворяни, а цього разу на свій учительський бал з нагоди Дня працівників освіти прибули представники найблагороднішої в світі професії, яким довірили навчання і виховання дітей – освітяни району. Піднесені й урочисті заходили вони до старовинного палацу, у стінах якого сьогодні перебуває Бочечківська загальноосвітня школа I-III ступенів і який по праву можна назвати прекрасним храмом освіти.

Учительський бал закружляв освітян і гостей у Віденському вальсі. Пісенні вітання вчителям присвятили аматори сцени Сергій Руденко і Сергій Тимошенко, танцювальні виступи – клуб спортивно-бального танцю „Еліт-данс”.

На адресу освітян Конотопщини лунали найтепліші слова подяки за те, що вони щодня дарують дітям тепло своїх сердець. З нагоди професійного свята та за відданість справі освіти, голова райдержадміністрації О.П.Луговий спільно з заступником голови районної ради В.М.Малігон привітали і вручили найкращим освітянам району  оригінальні Почесні відзнаки „Веста” – що означає „найяскравіша зірка”. Названа відзнака започаткована на Конотопщині вперше за ініціативи начальника відділу освіти І.В.Клігунової та за підтримки районної ради і районної державної адміністрації.

Image

Image

Image

Image

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту