11 сесія 6 скликання (20.09.2011)

Про районну програму соціального захисту осіб, …

 

Image 

КОНОТОПСЬКА РАЙОННА РАДА

ШОСТЕ СКЛИКАННЯ

ОДИНАДЦЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

Конотоп

 20.09.2011

Про районну  програму соціального

 

захисту осіб, які потребують лікування

шляхом гемодіалізу, на 2012 рік

Розглянувши внесений райдержадміністрацією проект районної програми соціального захисту осіб, які потребують лікування шляхом гемодіалізу, на 2012 рік, з метою соціального захисту осіб тяжкохворих на хронічну ниркову недостатність, покращення умов для здійснення життєво необхідного щотижневого лікування, поліпшення їх матеріального стану, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

районна рада вирішила:

1.Затвердити районну програму соціального захисту осіб, які потребують лікування шляхом гемодіалізу на 2012 рік, згідно з додатком  (додається).

2.Визначити головним розпорядником коштів та відповідальним виконавцем програми управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

3.Фінансовому управлінню райдержадміністрації забезпечити фінансування програми у 2012 році з загального фонду районного бюджету в межах кошторисних призначень.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань молоді, освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту і управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

 

Голова районної ради                                  А.В.Боярчук

    

  –Документ для перегляду 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту