9 сесія (29.06.2011)

Про внесення змін та доповнень до програми економічного…

 Image

КОНОТОПСЬКА РАЙОННА РАДА

ШОСТЕ СКЛИКАННЯ

ДЕВ’ЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

Конотоп

29.06.2011

Про внесення змін та  доповнень до

програми економічного і соціального

розвитку  району  на  2011 рік

Розглянувши пропозиції Конотопської районної державної адміністрації щодо внесення змін та доповнень до програми економічного і соціального розвитку району на 2011 рік, затвердженої рішенням районної ради від 30.12.2010, керуючись статтею 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”

районна рада вирішила:

1. Внести зміни  до додатку 2 зазначеної вище програми економічного і соціального розвитку району на 2011 рік  “Перелік об’єктів, що фінансуються за рахунок міжбюджетного трансферту у вигляді іншої субвенції” та викласти його в новій редакції (додаток 1).

2. Доповнити додаток 3 зазначеної вище програми економічного і соціального розвитку району на 2011 рік “Перелік районних програм по галузях, які будуть реалізовуватись в районі протягом 2011 року” та викласти його в новій редакції (додаток 2).

3. Внести зміни до додатку 4 програми економічного і соціального розвитку району на 2011 рік “Перелік об’єктів, що фінансуються за рахунок субвенції іншим бюджетам на виконання інвестиційних проектів” та викласти його в новій редакції (додаток 3).

Голова районної ради                                  А.В.Боярчук

 

  –Документ для перегляду  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту