Новини

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Шановні жителі Конотопського району!

Дорогі учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти, ветерани Афганської війни!

Сьогодні в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 35-а річниця виведення військ з Афганістану.

Саме 15 лютого 1989 року, було закінчено, так звану, неоголошену війну, яка тривала майже 10 років і яку український народ засудив, як несправедливу й жорстоку. Вона стала важким випробуванням і трагедією для сотень тисяч людей – тих, хто безпосередньо знаходився на Афганській землі, і тих, хто чекав дома повернення своїх синів, чоловіків, батьків, друзів.

Сьогодні ми вшановуємо пам’ять загиблих. Ми схиляємо голову перед їх подвигом, мужністю та витримкою. Час не підвладний викреслити з пам’яті героїчні подвиги, приклади вірності військовому обов’язку, що продемонстрували наші земляки, яким довелося нести нелегку військову службу в горах Афганістану та інших гарячих точках світу.

І в наш час в умовах російської агресії, учасники бойових дій на території інших держав без вагань стали на захист незалежної України, зі зброєю в руках боронять державний суверенітет та територіальну цілісність нашої держави, діляться досвідом з молодим поколінням військовослужбовців Збройних Сил України. 

У цей пам’ятний день бажаємо всім міцного здоров’я, благополуччя і нових звершень в ім’я нашої Батьківщини-України!

Перейти до вмісту