Новини

В Конотопському районі з робочим візитом побував народний депутат України Максим Гузенко

 25 січня народний депутат України Максим Гузенко перебуваючи з робочим візитом в Конотопському районі відвідав Дубов’язівську територіальну громаду.

Народний обранець привітав голову СФГ «Віталія» Володимира ДУМЕНКА та вручив йому подяку Голови Верховної Ради України за значний особистий внесок у соціально-економічний і культурно-освітній розвиток держави, утвердження засад місцевого самоврядування, значні досягнення в професійній діяльності, активну громадську діяльність та високий професіоналізм.

Із Дубов’язівським селищним головою Леонідом БІЛИКОМ Максим ГУЗЕНКО обговорив питання вирішення всіх необхідних процедур для забезпечення ремонту укриття у Дубов’язівському ліцеї та даху Чернечослобідського навчального закладу. Це залишається одними із пріоритетних завдань, які мають бути реалізовані попри складнощі, що виникають на шляху їх вирішення. Робота в даному напрямі триває.

    Також залишається важливим зараз питання придбання додаткової техніки для Комунального підприємства «Благоустрій» Дубов’язівської селищної ради. Наразі маємо 4 одиниці, 2 з яких було придбано коштами місцевого бюджету, зокрема трактор КАТА КВ904 з відповідним навісним обладнанням, а минулого року завдяки плідній співпраці з проєктом USAID «Говерла» наша громада отримала екскаватор-навантажувач Case 570V. Це вкрай мало для забезпечення успішного виконання заходів із благоустрою в усіх населених пунктах нашої громади. Тому підтримка та сприяння народного депутата у вирішенні цього питання матиме дуже позитивний результат як для самого підприємства, так і для мешканців територіальної громади в цілому. 

В ході зустрічі із головами Попівської сільської ради Анатолієм БОЯРЧУКОМ, Бочечківської сільської ради Віктором БОРОШНЄВИМ та заступником голови Конотопської районної ради Олексієм БОЙЧЕНКОМ обговорили питання укладання муніципальних договорів між громадами та наповнення місцевих бюджетів.

    За підсумками роботи з усіх питань були напрацьовані конструктивні рішення та враховані найбільш об’єктивні пропозиції з метою їх подальшої реалізації.

Джерело: https://www.facebook.com/profile.php?id=100090570706149

Перейти до вмісту