Державна служба зайнятості інформує
Новини

Конотопська філія Сумського обласного центру зайнятості інформує

Служба зайнятості – особам  з інвалідністю

Особам з інвалідністю, які не досягли пенсійного віку,  служба зайнятості надає інформаційні та консультаційні, індивідуальні профінформаційні та профконсультаційні послуги, профдіагностичні консультації та психологічну підтримку, запрошує до участі у семінарах, ярмарках-вакансій, зустрічах з роботодавцями, пропонує послуги з професійної підготовки або перепідготовки, підвищення кваліфікації, займається пошуком підходящої роботи, у тому числі залучення до суспільно корисних, громадських або інших робіт тимчасового характеру. Надає інформаційні та консультаційні послуги щодо можливості отримання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу за проєктом «єРобота», пропонує отримати ваучер на навчання.

 Сприяння працевлаштуванню осіб з інвалідністю здійснюється з урахуванням висновків до акта огляду медико-соціальної експертної комісії та індивідуальної програми реабілітації (за наявності), в якій зазначається перелік професій  та придатність особи до відповідної професії, (в повному обсязі, з обмеженням обсягу виконуваних робіт та визначення тривалості дня).

Станом на 1 серпня поточного року обласною службою зайнятості мали статус безробітного  понад 400  осіб з інвалідністю, переважна більшість з яких – жінки. Працевлаштовано з початку року майже 150 людей з особливими потребами.

У разі виникнення питань звертайтесь на гарячу лінію Сумського обласного центру зайнятості 044 244 94 22; 800600246, а також приєднуйтесь до нашого Telegram-каналу https://t.me/+Jis40eOnV-JjNjUy

Перейти до вмісту