Центр зайнятості інформує
Новини

Конотопський міськрайцентр зайнятості інформує

Роботодавцю –  компенсація ЄСВ, безробітному – гарантоване робоче місце

Воєнний стан в нашій державі не скасовує соціального захисту своїх громадян. Зокрема, підтримуючи роботодавців, щоби вони максимально зберігали робочі місця та не скорочували виробництво, уряд надає можливість нашим співвітчизникам не втратити надій на завтрашній день та фінансово утримувати свої сім’ї.

Серед низки урядових програм для роботодавців, чильне місце займає така, як компенсація витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (виплата компенсації фактичних витрат роботодавця на сплату єдиного внеску за працевлаштування на нові робочі місця зареєстрованих безробітних). Компенсація виплачується протягом одного року з дня працевлаштування особи при умові збереження гарантії зайнятості особи строком не менше ніж на два роки.

Сумською обласною службою зайнятості за сім місяців поточного року працевлаштовано майже 40 шукачів роботи на нові робочі місця, за яких працедавці отримали компенсацію ЄСВ.

Конотопським міськрайцентром зайнятості з початку року на нові робочі місця з наданням ЄСВ працевлаштовані 6 шукачів роботи.

У такий спосіб вчорашні безробітні найбільше задіяні на підприємствах  сільського господарства, оптової та роздрібної торгівлі у переробній промисловості.  

Уразі виникнення питань звертайтесь на гарячу лінію Сумського обласного центру зайнятості 093 276 39 66; 096 109 08 37; 067 698 29 58; 095 337 41 10, Конотопського міськрайцентру зайнятості 068 707 91 98, а також приєднуйтесь до нашого Telegram-каналу https://t.me/+Jis40eOnV-JjNjUy

Усі актуальні пропозиції роботи в телеграм-каналі Робота зараз: Державна служба зайнятості: https://t.me/worknowdczу.

Перейти до вмісту