Новини

Вітання голови Конотопської районної ради Віктора БИКА з нагоди національного свята – 30 річниці Незалежності України!

Шановна громадо Конотопського району!

      Від депутатського корпусу та себе особисто щиро вітаю Вас з великим загальнонаціональним святом – 30-ю річницею Незалежності України!

  За період державної незалежності країна пройшла непростий шлях, вчилася бути нацією, народом, державою. Ці роки стали для всіх випробуванням на зрілість та толерантність.

   Наш народ став учасником творення новітньої української держави, що накладає велику відповідальність перед сьогоднішнім і прийдешніми поколіннями. Саме від кожного з нас багато в чому залежить, якою бути нашій державі, як житимуть наші діти, онуки й правнуки.

Сила нашої держави – у єдності людей, які своїми талантами, працею, професійністю та відповідальністю будують свою країну. Країну, яка здійснить мрії наших прадідів та забезпечить щасливе майбутнє для наших дітей.

  Для українців настав час спільно вирішувати ті завдання, які постають перед країною, працювати на розвиток сучасної європейської держави з інноваційною та високотехнологічною економікою.

У цей урочистий і святковий день бажаю всім міцного здоров’я, щастя та благополуччя, успіхів у нових звершеннях в ім’я України та її майбутніх поколінь. Віри, надії і любові до рідної землі, енергії, наснаги і впевненості у власних силах і переконаннях.

З повагою

Голова                                  Віктор БИК

Перейти до вмісту