Депутати ради

Депутати ради

Персональний склад депутатів

Список депутатів районної ради 8 скликання

Загальний склад ради 42  депутати

п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

 

1

Авраменко Анна Анатоліївна

«Батьківщина»

2

Бакалина Борис Олександрович

«Наш край»

3

Бик Віктор Михайлович

«Наш край»

4

Биркун Микола Борисович

«Свобода»

5

Бібик Віталій Володимирович

«Наш край»

6

Бойченко Олексій Олександрович

«Слуга народу»

7

Будник Олександр Миколайович

«Опозиційна платформа – За життя»

8

Бусилко Олена Михайлівна

«Свобода»

9

Воронов Володимир Миколайович

«Наш край»

10

Гричановський Анатолій Миколайович

«Європейська солідарність»

11

Демеха Наталія Іванівна

«Радикальна партія Олега Ляшка»

12

Демидко Віталій Олегович

«Слуга народу»

13

Демидко Михайло Віталійович

«Слуга народу»

14

Жуков Олег Васильович

«За майбутнє»

15

Заєць Володимир Григорович

«Батьківщина»

16

Зайцева Світлана Михайлівна

«Радикальна партія Олега Ляшка»

17

Закоморний Ігор Іванович

«Опозиційна платформа – За життя»

18

Зимовець Оксана Валентинівна

«Свобода»

19

Ісаєв Володимир Олександрович

«Батьківщина»

20

Козаков Григорій Миколайович

«Батьківщина»

21

Коновал Григорій Опанасович

«Свобода»

22

Концедал Сергій Володимирович

«Європейська солідарність»

23

Кривоносова Тетяна Миколаївна

«Європейська солідарність»

24

Гімадеєв Едуард Едуардович

«Слуга народу»

25

Меньшова Галина Павлівна

«Опозиційна платформа – За життя»

26

Нєдосєкін Юрій Юрійович

«Наш край»

27

Павлоградський Олександр Миколайович

«Наш край»

28

Поліщук Ольга Михайлівна

«За майбутнє»

29

Шайденко Світлана Іванівна

«Опозиційна платформа – За життя»

30

Пугач Світлана Леонідівна

«Опозиційна платформа – За життя»

31

Жук Петро Іванович

«Радикальна партія Олега Ляшка»

32

Сахно Андрій Іванович

«Батьківщина»

33

Семененко Світлана Володимирівна

«Наш край»

34

Смирнов Сергій Миколайович

«Опозиційна платформа – За життя»

35

Срібранець Наталія Михайлівна

«Слуга народу»

36

Стариченко Олександр Володимирович

«Батьківщина»

37

Сусло Юрій Олексійович

«Європейська солідарність»

38

Тетеря Олена Анатоліївна

«Європейська солідарність»

39

Толкачов Геннадій Олександрович

«Слуга народу»

40

Фішер Юрій Борисович

«За майбутнє»

41

Щипіло Ольга Анатоліївна

«Радикальна партія Олега Ляшка»

42

Яровий Андрій Михайлович

«Опозиційна платформа – За життя»

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту