Звіт про виконання

за 1 півріччя 2018 року

 

Звіт

про виконання плану роботи районної ради за 1 півріччя 2018 року,

затвердженого рішенням районної ради від 22.12.2017

 

У 1 півріччі 2018 року робота районної ради проводилася у відповідності до чинного законодавства та рішення  районної  ради  від  22.12.2017 “Про план роботи районної ради на 1 півріччя 2018 року”.

            Всі питання, затверджені планом роботи на 1 півріччя 2018 року, які передбачалось розглянути на пленарних засіданнях районної ради, розглянуті.

За І півріччя на засіданнях сесій районної ради розглянуто 56 питань, із них 50 питань запропоновано постійними комісіями районної ради, відділами, управліннями райдержадміністрації. З усіх питань прийняті відповідні рішення.

Постійною комісією районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та питань реалізації державної регуляторної політики у тісній співпраці з фінансовим управлінням, відділами економічного розвитку і торгівлі та фінансово-господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації, а також з Центром первинної медико-санітарної допомоги Конотопського району,виконавчим апаратом районної ради підготовлені та розглянуті всі питання, заплановані на І півріччя 2018 року.

За звітний період підготовлено та  проведено 4 засідання комісії, де розглянуто 18 питань.

Були заслухані та внесені на затвердження на сесії звіти про виконання бюджету за 2017 рік та виконання програми економічного і соціального розвитку Конотопського району за 2017 рік, питання щодо передачі майна зі спільної власності територіальних громад Конотопського району, передача міжбюджетного трансферту, програма забезпечення виконання Конотопською районною державною адміністрацією повноважень виконавчої влади та реалізації повноважень, делегованих Конотопською районною радою по забезпеченню державної політики в бюджетній і соціальній сфері та реалізації заходів соціально-економічного розвитку Конотопського району на 2018 рік та внесені зміни до неї; публічний звіт голови Конотопської районної державної адміністрації про виконання програми економічного і соціального розвитку, районного бюджету і делегованих районною радою повноважень та інші. Також постійно розглядаються і вносяться на розгляд сесій зміни до районного бюджету та до програми економічного і соціального розвитку району на 2018 рік.

З усіх розглянутих питань постійною комісією та по відповідних питаннях районною радою прийняті відповідні рішення.

Постійною комісією з питань молоді, освіти, культури, охорони здоров`я та соціального захисту в 1 півріччі 2018 року проведено 2 засідання, де розглянуто 47 питань. 

Депутати розглянули проекти рішень і районні програми: встановлення середньої вартості харчування в пришкільних та профільних таборах відпочинку; оздоровлення та відпочинку дітей на 2018 рік; створення належних умов для забезпечення надання якісних медичних послуг в лікувально-профілактичних підрозділах Центру первинної медико-санітарної допомоги Конотопського району на 2018 рік; діагностики, лікування та профілактики вірусних гепатитів «Антигепатит» на 2018-2023 роки; розвитку паліативної допомоги на 2018-2020 роки; навчання лікарів-інтернів та забезпечення лікарськими кадрами медичних закладів первинної ланки Конотопського району на 2018-2020 роки; зміцнення матеріально-технічної бази територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Конотопського району на 2018 рік.

 Для забезпечення потреб жителів Конотопського району комісія погодила прийняття і передачу міжбюджетних трансфертів на 2018 рік, що стосуються освітянської і медичної галузі та соціальної сфери, розвитку фізичної культури і спорту.

Депутати підтримали пропозиції з питань надання дозволу на передачу в оренду ноутбука Lenovo Idea Pad 320-15 (80XR00Q6RA) та багатофункціонального пристрою Canon i-SENSYS MF 231 (1418C051), а також зміни назви Центру первинної медико-санітарної допомоги Конотопського району у Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Конотопської районної ради та затвердження Статуту.

За рекомендацією комісії було викладено в новій редакції наступні районні програми: «Освіта Конотопщини у 2016-2018 роках»; «Молодь Конотопщини» на 2016-2020 роки; протидії захворюванню на туберкульоз у 2017-2019 роках; здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування на 2018 рік; соціального захисту окремих категорій населення на 2018 рік; оздоровлення та відпочинку дітей на 2018 рік; розвитку фізичної культури і спорту в Конотопському районі на 2017-2020 роки. Внесено зміни до рішення районної ради від 11.10.2017 «Про районну програму соціального захисту окремих категорій населення на 2018 рік».

Згідно з планом роботи на засіданнях було розглянуто хід виконання раніше прийнятих рішень районної ради (всього – 14).

З усіх розглянутих питань постійною комісією прийняті відповідні рішення.

В першому півріччі 2018 року постійною комісією мандатною, з питань  регламенту, депутатської діяльності та етики, законності, охорони громадського порядку, захисту прав і законних інтересів громадян та антикорупційної політики проведено 3 засідання, на яких розглянуті питання, які передбачені планом роботи та в межах повноважень, визначених чинним законодавством.

В порядку контролю було заслухано хід виконання рішення районної ради від 27.11.2015 «Про організацію прийому громадян району депутатами районної ради сьомого скликання».

           Також на засіданнях постійних комісій  були розглянуті питання:

         – про укладання контракту з головним лікарем Центру первинної медико-санітарної допомоги Конотопського району;

         – про звіт голови районної ради про свою діяльність;

         – про інформацію про стан протидії злочинності, охорони прав і свобод людини, а також інтересів суспільства і держави, забезпечення публічної безпеки і порядку в Конотопському районі;

        – про районну комплексну програму "Правопорядок на 2016-2020 роки" в новій редакції;

        – про продовження контракту з начальником комунального підприємства "Проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро Конотопської районної ради" Семеренком Д.В.;

        – про присвоєння звання "Почесний громадянин Конотопського району";

        – про інформацію про стан законності та заходи її зміцнення.

З усіх розглянутих питань постійною комісією прийняті відповідні рішення.

Постійна комісія з питань землекористування, агропромислового комплексу, малого підприємництва, архітектури, екології, будівництва, транспорту та зв’язку  провела 3 засідання.

В порядку контролю депутати  заслухали хід виконання  рішень районної ради:

 від 15.08.2012 «Про  Програму  розвитку сільських територій Конотопського  району  на період до   2020  року»;

від 11.10.2017 «Про районну програму розвитку  малого  підприємництва  в  Конотопському  районі на  2017-2020  роки»;

від 02.08.2017 «Про районну цільову програму підтримки   індивідуального  житлового  будівництва  «Власний  дім» на  2017-2018 роки »;

від 04.11.2016 «Про затвердження технічної  документації з  нормативно-грошової  оцінки   земельної  ділянки,  яка  знаходиться  у  користуванні  ТОВ  Конотопське  підприємство «Флора»,  розташованої  за  межами  населених  пунктів  на  території   Вирівської   сільської  ради  Конотопського  району».

Депутати районної  ради, члени  постійної  комісії  заслухали  інформацію т.в.о. начальника відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Конотопської районної державної адміністрації  щодо проведених  робіт з благоустрою  в  населених  пунктах  району протягом   1   півріччя   2018  року.

             Комісія розглянула клопотання Конотопської районної державної  адміністрації  «Про  встановлення   розміру   кошторисної   заробітної плати, який   враховується   при  визначенні вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації,  капітального   ремонту, технічного  переоснащення)  об’єктів, що здійснюється за рахунок коштів районного бюджету   Конотопського району» та  погодила  для розгляду на сесії ради. 

В межах повноважень постійної комісії розглянуто та погоджено на затвердження технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних  ділянок державної та приватної власності сільськогосподарського призначення, які  надані в оренду або для  подальшого продажу права оренди та   знаходяться  за  межами  населених  пунктів (всього  – 21).

З усіх питань прийняті відповідні рішення. 

 

Перейти до вмісту