Новини

У Чорноплатівському НВК відкрито кімнату краєзнавчого музею

Image 13 жовтня в оновленому приміщенні Чорноплатівського НВК відкрили кімнату краєзнавчого музею.

В Чорноплатівському НВК зберігають традиції, поважають своїх земляків-попередників та історію рідного краю. Адже у відновленному приміщенні музею з’явились нові стенди: «Герої АТО, які серед нас», «Сьогодення Присеймівського краю», «Природа нашого краю», «Друга світова війна» та «Наш край у ХІХ сторіччі», «Героїчні земляки, вчителі Чорноплатівської школи» і, зокрема, Почесного громадянина Конотопського району Василя Григоровича Кременя.

Василь Кремень у 1965 році із золотою медаллю закінчив Чорноплатівську середню школу, потім Київський державний університет ім. Т. Г. Шевченка, де протягом 1971—1979 рр. Василь Григорович подолав шлях від аспіранта до заступника декана факультету. У 90-х роках Василь Григорович працював в Адміністрації Президента України: керував службою з питань гуманітарної політики і був заступником керівника управління внутрішньої політики. В 1997 року  став президентом Академії педагогічних наук України. У 1998 році В.Г. Кремень обраний депутатом Верховної Ради України. Упродовж 1999–2005 рр. Василь Григорович обіймав посаду Міністра освіти і науки України. Автор близько 370 наукових праць з філософії. Головний редактор журналу АПН України „Педагогіка і психологія”.

За визначні здобутки ученого нагороджений орденом «За заслуги» ІІ і ІІІ ступенів, Почесною грамотою Верховної Ради, орденом Нестора-літописця. Василь Григорович удостоєний державної премії України в галузі науки і техніки.

За визначні  особисті заслуги у соціально-економічному та культурному розвитку Конотопського району у 2012 році Конотопською районною радою Кременю Василю Григоровичу присвоєно звання «Почесний громадянин Конотопського району»

Керівництво району подякувало педагогам навчального закладу за вклад в збереження традицій та їх примноження.

            В музейній кімнаті Чорноплатівського НВК облаштований куточок народознавства,  де зібрані предмети давнього народного вжитку та побуту, виготовлені з дерева: гребінка, коромисло, корито, старовинна прядка, ткацьке начиння – човник, рубель.

Керівники району також інспектували хід проведення ремонту школи, що проводить ПП «Серго». Вже виконана більша частина внутрішніх робіт з капітального ремонту цієї будівлі закладу освіти, якій близько 100 років. Завдяки цьому зараз діти навчаються в комфортних умовах – оновлене приміщення тепло обігрівається, вже завершено роботи з встановлення внутрішнього санвузлу, приміщення закладу має охайний внутрішній та зовнішній вигляд.

Image 

Image 

Image 

Перейти до вмісту