Новини

Привітали Галину Тимофіївну Руденко – Героя Соціалістичної Праці

Image3 квітня 2012 року голова районної ради Анатолій Боярчук та голова райдержадміністрації Олександр Луговий разом з Дубов’язівським селищним головою Тамарою Марусиченко, начальником відділу культури і туризму РДА Ольгою Гуторкою привітали з Днем народження мешканку села Сім’янівка Галину Тимофіївну Руденко – Героя Соціалістичної Праці, яка була також нагороджена Орденом Леніна та Червоною Зіркою.

Представники влади побажали Галині Тимофіївні міцного здоров’я, благополуччя, довгих років життя і Божого благословення та вручили іменинниці квіти й подарунки.

             Руденко Галину Тимофіївну в Конотопському районі називають не інакше як великою трудівницею. Вона переробили на своєму віку стільки, що вистачило б і на десятьох. Народилася Галина Тимофіївна в багатодітній родині, окрім неї в сім’ї було 5 дівчаток і 1 хлопчик. Мати померла в 40 років. Батько піднімав дітей, як міг. В юному віці дівчина пішла працювати в найми. Вже в 16 років вступила до колгоспу. Важка це була робота, все робили вручну. Попрацювала 2 роки, а потім обрали її ланковою по вирощуванню буряків. Організувавши свою бригаду, взяла зобов’язання на вирощування урожаю 170-180 центнерів з гектара, а зібрала 365. Героя Соціалістичної Праці отримала у 24 роки. У 1954 році вступила до Сумського сільськогосподарського технікуму і отримала спеціальність агронома. Закінчивши навчання, повернулась у своє рідне село Сім’янівка до колгоспу. На той час в колгоспі почали вирощувати овочі, і знову її бригада перевиконала план, зібравши по 200 центнерів з гектара, замість 60-70, зайняла перше місце по району. На посаді агронома Ганна Руденко пропрацювала до пенсії. Її чоловік працював водієм на Дубов’язівському цукрокомбінаті, помер рано  у 1958 році. Немає вже в живих і її сестер та брата.  Зараз радістю для бабусі є діти й онуки. Заради них треба жити, а вони пишаються своєю бабусею і завжди допомагають. Для них вона є прикладом в усьому.   

Image

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту