Новини

Відбулась 14 сесія районної ради 6 скликання

ImageНа розгляд чотирнадцятої сесії Конотопської районної ради, яка відбулась 31 січня 2012 року під головуванням голови районної ради Анатолія Боярчука вносились 16 питань порядку денного, які були попередньо розглянуті на засіданні  постійних комісій та на засіданні президії районної ради.

В її роботі взяли участь депутат Сумської обласної ради Анатолій Вербовик, депутати районної ради, працівники правоохоронних та контролюючих органів, заступники голови райдержадміністрації, селищний та сільські голови, керівники  підприємств, організацій та установ району, управлінь та відділів райдержадміністрації, представники засобів масової інформації.

             Відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”    голова районної ради А.В.Боярчук відкрив пленарне засідання.

             Основне питання порядку денного – звіт голови  Конотопської районної державної адміністрації Олександра Лугового про виконання програми економічного і соціального розвитку району за 2011 рік. Заслухавши та обговоривши звіт, районна рада прийняла рішення, в якому звіт взяла до відома.

             Про роботу постійних комісій районної ради за звітній період з 01.12.2010 по 28.12.2011 звітували на цьому пленарному засіданні голови профільних постійних комісій.

             Наступними, депутати внесли зміни до програми економічного і соціального розвитку Конотопського району на 2012 рік та основних напрямів розвитку на 2013-2014 роки і до районного бюджету на 2012 рік, а також розглянули інші питання порядку денного.

             Як і на попередніх сесіях, так і 31 січня депутати приділили увагу стану виконання раніше прийнятих радою рішень. Розглянувши хід виконання та враховуючи рекомендації постійних комісій, районною радою знято з контролю 27 рішень, які вже виконані та закінчився термін дії програм.

             В цей же день згідно з планом роботи відбулося навчання депутатів районної ради, селищного та сільських голів.

Image

Image

Image

Image

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту