11 сесія 6 скликання (20.09.2011)

Про районну програму встановлення та виплати у 2012 році …

 

Image 

КОНОТОПСЬКА РАЙОННА РАДА

ШОСТЕ СКЛИКАННЯ

ОДИНАДЦЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

Конотоп

20.09.2011

Про районну програму встановлення та

виплати у 2012 році щомісячної стипендії

особам, яким виповнилось 100 і більше років

Розглянувши внесений райдержадміністрацією проект районної програми встановлення та виплати у 2012 році щомісячної стипендії особам, яким виповнилось 100 і більше років, з метою забезпечення соціального захисту осіб похилого віку, посилення уваги до старшого покоління, турботи та задоволення їх життєвих потреб, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

районна рада вирішила:

1.Затвердити  районну програму встановлення та виплати у 2012 році щомісячної стипендії особам, яким виповнилось 100 і більше років, згідно з додатком (додається).

2.Визначити головним розпорядником коштів та відповідальним виконавцем програми управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

3.Фінансовому управлінню райдержадміністрації забезпечити фінансування програми в 2012 році з загального фонду районного бюджету  в межах кошторисних призначень.

4.Контроль на виконання даного рішення покласти на постійну  комісію районної ради з питань молоді, освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту і управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

Голова районної ради                                  А.В.Боярчук

 

 

  –Документ для перегляду 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту