11 сесія 6 скликання (20.09.2011)

Про хід виконання рішення районної ради від 18.12.2007 «Про вдосконалення…

 Image

КОНОТОПСЬКА РАЙОННА РАДА

ШОСТЕ СКЛИКАННЯ

ОДИНАДЦЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

Конотоп

20.09.2011 

Про хід виконання рішення

районної ради від 18.12.2007

«Про вдосконалення орендних

відносин земель сільськогосподарського

призначення на території району»

Заслухавши інформацію начальника відділу Держкомзему у Конотопському районі Пацак С.І. про хід виконання рішення районної ради від 18.12.2007 «Про вдосконалення орендних  відносин земель  сільськогосподарського призначення  на території району», керуючись частиною 2 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, висновком п’яти постійних комісій  районної  ради  від 26.08.2011, 

районна рада вирішила:

1.Інформацію начальника відділу Держкомзему у Конотопському районі  Пацак С.І. про хід виконання рішення районної ради від 18.12.2007 «Про вдосконалення орендних  відносин земель сільськогосподарського призначення  на території району» взяти до  відома.

2.У зв’язку із виконанням зняти з контролю рішення районної ради від 18.12.2007 «Про вдосконалення орендних  відносин земель сільськогосподарського призначення на території району».

 

Голова районної ради                                             А.В.Боярчук

  

Д О В І Д К А

про виконання рішення сесії районної ради від 18.12.2007р. «Про вдосконалення орендних відносин земель сільськогосподарського призначення на території Конотопського району»

                   Важливу роль в організації орендних відносин по залученню земель в сільськогосподарське виробництво відіграє дотримання договірних умов щодо розміру орендної плати та своєчасності і повноти її виплати.

               Основною метою прийняття рішення сесії районної ради від 18.12.2007р. «Про вдосконалення орендних відносин земель сільськогосподарського призначення на території Конотопського району» було вжиття заходів щодо запровадження на території району розміру ставки орендної плати не менше 1,5% при використанні земель сільськогосподарського призначення державної та приватної власності відповідно до Указу Президента України „Про додаткові заходи щодо соціального захисту селян-власників земельних ділянок та земельних часток (паїв)” від 02.02.02р. №92/2002.

                 Районною державною адміністрацією, селищною та сільськими радами було забезпечено 100 відсоткове укладання та внесення змін до укладених договорів оренди на землі сільськогосподарського призначення державної та приватної власності з розміром орендної плати не менше 1,5% від їх нормативної грошової оцінки.

                   Станом на 26.08.2011року  в районі проводяться роботи щодо виконання Указу Президента України від 19.08.2008р. № 725/2008 «Про невідкладні заходи щодо захисту власників земельних ділянок та земельних часток (паїв)», яким передбачено збільшення і встановлення розміру орендної плати за використання земель приватної власності громадян  та земель державної власності не менше 3% від їх нормативної грошової оцінки.

                 Враховуючи виконання  рішення сесії районної ради від 18.12.2007р. «Про вдосконалення орендних відносин земель сільськогосподарського призначення на території Конотопського району», просимо визнати його таким, що втратило чинність.                 

Начальник  відділу                                                                                       С.І.Пацак

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту