11 сесія 6 скликання (20.09.2011)

Про програму соціального захисту окремих категорій …

 

Image 

КОНОТОПСЬКА РАЙОННА РАДА

ШОСТЕ СКЛИКАННЯ

ОДИНАДЦЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

Конотоп

 20.09.2011

Про програму соціального захисту 

 окремих категорій населення 

району на 2012 рік

Розглянувши внесений райдержадміністрацією проект програми соціального захисту окремих категорій населення району на 2012 р., з метою забезпечення соціального захисту сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, їх підтримки та створення сприятливих умов для забезпечення життєвих потреб проживання і лікування, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

 районна рада вирішила:

1.Затвердити програму соціального захисту окремих категорій населення  району на 2012 рік, згідно з додатком  (додається).

2.Визначити головним розпорядником коштів та відповідальним виконавцем програми управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

3.Фінансовому управлінню райдержадміністрації забезпечити фінансування програми в 2012 році з загального фонду районного бюджету в межах кошторисних призначень.

4.Контроль на виконання цього рішення покласти на постійну  комісію районної ради з питань молоді, освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення і управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.  

Голова районної ради                                  А.В.Боярчук

 

 

  –Документ для перегляду 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту