Новини

Ледь відчутний подих весни щороку дарує чарівне свято – 8 Березня

ImageЗ нагоди Міжнародного жіночого дня 8 березня у приміщенні адмінбудинку Конотопської райдержадміністрації представники влади, місцеві артисти приготували і влаштували для жінок просто неповторне свято.

Жіноцтво Конотопщини зі святом Весни привітали голова районної ради Анатолій Боярчук та голова райдержадміністрації Олександр Луговий.

Концертні номери приємно дивували різноманіттям: тут і запальні танці, і зворушливі пісні про жінок в цілому та мам зокрема, не оминули артисти й вічної теми – теми кохання. Нікого не залишили байдужими виступи діток – вони були просто чудові й неперевершені!

До свята кращим представницям ніжної половини людства за всілякі досягнення у сфері їхньої діяльності вручено чимало грамот.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

***

7 березня голова районної ради А.В.Боярчук разом з депутатом районної ради В.Д.Синицею завітали до Хижківської сільської ради де привітали усіх представниць прекрасної половини людства зі святом весни, любові та краси – Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Користуючись нагодою в переддень свята, Анатолій Васильович і Володимир Дмитрович подарували присутнім жінкам квіти та подарунки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Перейти до вмісту