Новини

В смт. Дубов’язівка відкрито відділення “Експрес – Банку”

ImageПерший день весни в Конотопському районі ознаменувався приємною подією. Сьогодні на території Дубов’язівської селищної ради відбулося урочисте відкриття нового відділення „Експрес-Банку”, що дало змогу створити в районі ще два нових робочих місця.

У церемонії відкриття взяли участь керуючий відділенням „Експрес-Банку” в м.Конотоп О.І.Кислиця,  голова районної ради А.В.Боярчук, голова райдержадміністрації О.П.Луговий, селищний голова Т.П.Марусиченко, місцеві жителі та гості районного центру.

Зручне місце розташування приміщення відділення банку дає змогу заощаджувати не лише гроші, а й час. У відділенні надаватиметься весь спектр послуг, у тому числі – прийом комунальних платежів.

Користуючись нагодою Олена Кислиця повідомила присутнім про те, що робота відділень „Експрес-Банку” на селі є невід’ємою складовою соціального забезпечення, і висловила сподівання в перспективі відкрити аналогічні відділення в інших сільських радах району.  

У відповідь місцева громада виразила слова вдячності голові правління ПАБ АБ „Експрес-Банк” І.В.Чулицькій за приємний подарунок.

 Image

Image

Image

Image

Image

***

Цього ж дня очільники району здійснили прийом громадян з особистих питань у Шевченківській і Карабутівській сільських радах. З місцевими жителями Анатолій Васильович і Олександр Петрович обговорили питання проведення весняного місячника з благоустрою, озеленення, поліпшення санітарного стану територій, а також питання вуличного освітлення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Перейти до вмісту