4 сесія 6 скликання (30.12.2010)

Про районний бюджет на 2011 рік

 Image

КОНОТОПСЬКА РАЙОННА РАДА

ШОСТЕ СКЛИКАННЯ

ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

Конотоп

30.12.2010

Про районний бюджет на 2011 рік

Розглянувши поданий районною державною адміністрацією проект районного бюджету на 2011 рік, сформований на підставі Бюджетного кодексу України та Закону України “Про Державний бюджет  України на 2011 рік”, відповідно до  статті  43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада вирішила: 

1. Установити загальний обсяг доходів районного бюджету на 2011 рік у сумі 63071,3 тис. гривень, у тому числі дотацій з державного бюджету в сумі – 36766,9 тис. гривень, з обласного бюджету – 154,4 тис.грн.; субвенцій з державного бюджету – 18824,5 тис. гривень, з обласного бюджету – 102,8 тис. гривень.

Обсяг доходів загального фонду бюджету визначено в сумі 62786,1 тис. гривень, спеціального фонду бюджету – 285,2 тис. гривень (додаток №1).

2. Затвердити загальний обсяг видатків районного бюджету на 2011 рік у сумі 63071,3 тис. гривень (дотації вирівнювання з державного бюджету – 3803,7 тис. гривень, іншої дотації – 76,6 тис. гривень, іншої субвенції –                119,9 тис. гривень, субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на збереження середньої заробітної плати на період працевлаштування посадових осіб місцевого самоврядування з числа депутатів відповідних рад, що потребують працевлаштування в зв"язку із закінченням строку повноважень – 74,0 тис.грн.), у тому числі обсяг видатків загального фонду бюджету в сумі 61950,0 тис. гривень та видатків спеціального фонду бюджету – 1121,3 тис. гривень за тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів (додаток №2) та головними розпорядниками коштів (додаток №3).

3. Установити профіцит загального фонду районного бюджету в сумі 836,1 тис. гривень, напрямком використання якого визначити передачу коштів із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду) (додаток №6).

4. Установити дефіцит спеціального фонду районного бюджету у сумі 836,1 тис. гривень, джерелом покриття якого визначити надходження коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду) (додаток №6).

5. Установити розмір оборотного залишку бюджетних коштів районного бюджету в сумі 20,0  тис. гривень.

6. Затвердити обсяги міжбюджетних трансфертів (додаток №4) на 2011 рік:

дотації вирівнювання, що передається з районного бюджету в сумі     3803,7 тис. гривень;

іншої дотації (місцевим бюджетам району) – 76,6 тис. гривень;

іншої субвенції  з районного бюджету    –  119,9 тис. гривень;

субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на збереження середньої заробітної плати на період працевлаштування посадових осіб місцевого самоврядування з числа депутатів відповідних рад, що потребують працевлаштування в зв’язку із закінченням строку повноважень – 74,0 тис. гривень.

7. Установити обсяг повернення кредитів до районного бюджету в сумі 8,6 тис. гривень та надання кредитів з районного бюджету в сумі 8,6 тис. гривень (додаток №5).

8. Затвердити перелік об‘єктів (додаток №7), фінансування яких буде здійснено за рахунок коштів бюджету розвитку.

9. Установити обсяг резервного фонду районного бюджету на 2011 рік у сумі 154,4 тис. гривень.

10. Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду районного  бюджету на 2011 рік за їх економічною структурою:

оплата праці працівників бюджетних установ;

нарахування на заробітну плату;

придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;

забезпечення продуктами харчування;

оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

поточні трансферти населенню;

поточні трансферти місцевим бюджетам;

11. Затвердити в складі видатків районного бюджету кошти на реалізацію державних та регіональних галузевих програм на загальну суму 1841,4 тис. гривень (додаток №8).

12. Розпорядникам коштів місцевих бюджетів забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань.

13. Розпорядникам та одержувачам коштів районного бюджету під час укладання угод (договорів, контрактів тощо) щодо закупівлі товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти обов’язково передбачати однією з умов застосування штрафних санкцій до суб’єктів господарювання за невиконання або несвоєчасне виконання зобов’язань.

14. Надати право районній державній адміністрації в 2011 році за погодженням з постійною комісією районної ради з питань бюджету, фінансів, планування, соціально-економічного розвитку, економіки та інвестиційної політики:

вносити зміни до доходної та видаткової частин районного бюджету в частині трансфертів з державного та обласного бюджету;

здійснювати перерозподіл трансфертів між місцевими  бюджетами району.

15. Надати право начальнику фінансового управління Конотопської районної державної адміністрації в межах поточного бюджетного періоду здійснювати на конкурсних засадах розміщення тимчасово вільних коштів районного бюджету на депозитах з подальшим поверненням таких коштів до кінця поточного бюджетного періоду.

16. Для покриття тимчасових касових розривів, з метою забезпечення виконання першочергових видатків районного бюджету, уповноважити начальника фінансового управління Конотопської районної державної адміністрації укладати від імені районної ради договори про отримання короткотермінових позичок у Головному управлінні Державного казначейства України у Сумській області у встановленому законодавством порядку.

17. Рішення районної ради від 14.05.2010 “Про районний бюджет на 2010 рік” із змінами і доповненнями до нього вважати таким, що втратило чинність у зв’язку з прийняттям цього рішення.

18. Додатки 1 – 8 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

Голова районної  ради                                 А.В.Боярчук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Перейти до вмісту