2 сесія 6 скликання (01.12.2010)

Про утворення постійних комісій та обрання голів комісій

 Image

КОНОТОПСЬКА РАЙОННА РАДА

ШОСТЕ СКЛИКАННЯ

ДРУГА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

Конотоп

01.12.2010

 

Про утворення постійних

комісій та обрання голів

комісій

 

          Відповідно до пункту 2 частини 1 статті  43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні",

районна рада вирішила :

            1.Утворити у районній  раді  п’ять  постійних комісій :

            1.1.Постійну комісію мандатну, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, законності, охорони громадського порядку, захисту прав і законних інтересів громадян та контролю за приватизацією комунальної власності –  в кількості 11 депутатів;

            1.2.Постійну комісію з питань планування, бюджету, фінансів та питань реалізації державної регуляторної політики – в кількості  14 депутатів;

            1.3.Постійну комісію з питань землекористування, архітектури, екології, будівництва, транспорту та зв’язку –  в кількості  11 депутатів;

            1.4.Постійну комісію з питань молоді, освіти, культури, охорони здоров’я та соціального  захисту –  в кількості 11 депутатів;

            1.5 Постійну комісію з питань агропромислового комплексу, розвитку  суб’єктів малого підприємництва, торгівлі та побуту – в кількості  11 депутатів.

            2.Обрати постійні комісії районної ради в такому складі :

2.1.Постійна комісія мандатна, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, законності, охорони громадського порядку, захисту прав і законних інтересів громадян та контролю за приватизацією комунальної власності:

Гузєв Василь Дмитрович;                               

Дяченко Віктор Іванович;

Індик Богдан Олександрович;                                                       

Кидибець Віктор Варфоломійович;                                                              

Кубишко Олексій Олексійович;                                                       

Мищенко Олег Миколайович;                                                      

Прудник Андрій Олександрович;                              

Третьякова Світлана Михайлівна;                                                 

Фесюн Олександр Миколайович;                                                   

Хопляк Віктор Степанович;

Циба Віктор Іванович.                                                                         

2.2.Постійна комісія з питань планування, бюджету, фінансів та питань реалізації державної регуляторної політики:

Бут Леонід Володимирович;                                 

Гурова Тетяна Анатолівна;                             

Гуторка Ганна Антонівна;                                                          

Двигало Анатолій Олексійович;                                                

Ісаєв Володимир Олександрович;                                              

Кондратенко Віктор Олександрович;                                        

Литвиненко Віталій Павлович;                                                   

Луговий Олександр Петрович;                                                  

Пащенко Василь Трохимович;                                                   

Підлипенець Олена Олександрівна;                                           

Попов В’ячеслав Юрійович;                                                       

Рудиця Сергій Іванович;                                                             

Супрунов Віктор Федорович;      

Черевко Сергій Сергійович.                                                        

2.3.Постійна комісія з питань землекористування, архітектури, екології, будівництва, транспорту та зв’язку:

Бабенко Василь Васильович;                                                         

Бердніков Геннадій Васильович;

Велицький Олександр Львович;                                                    

Гайдаш Сергій Михайлович;                                                                                    

Змисля Сергій Петрович;                                                                 

Краснянський Павло Володимирович;           

Подобрій Юрій Іванович;                                                                                                               

Синиця Володимир Дмитрович; 

Стрілець Олександр Васильович;                                                        

Троман Анатолій Олексійович;

Фільов В’ячеслав Васильович.                                                    

2.4.Постійна комісія з питань молоді, освіти, культури,  охорони здоров’я та соціального захисту:

Борошнєв Віктор Іванович;                                                                   

Горбань Микола Миколайович;                                                            

Давиденко Анатолій Михайлович;          

Заболотько Олексій Іванович;                                                               

Клігунова Ірина Володимирівна;                                

Козенко Володимир Володимирович;                                                  

Ліхопій Павло Ростиславович;                                                              

Пасікун Віктор Васильович;                                                                   

Холод Ніна Василівна;                                                                            

Шендрик Леонід Михайлович;                               

Шимків Степан Степанович.                                                                 

2.5.Постійна комісія з питань агропромислового комплексу, розвитку суб’єктів малого підприємництва, торгівлі та побуту:                          

Богдан Віктор Миколайович;                                                              

Бойко Анатолій Миколайович;                                                           

Боярчук Олег Васильович;

Зінченко Микола Олексійович;                                                                 

Марков Микола Олексійович;                                                             

П’явка Олександр Борисович;                                                             

Резніченко Сергій Станіславович;                                                      

Римаренко Олександр Миколайович;                                                 

Савенков Олександр Юрійович;                                                            

Сахно Олександр Петрович;            

Худенко Микола Борисович.                               

            3.Обрати:

            головою постійної комісії мандатної, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, законності, охорони громадського порядку, захисту прав і законних інтересів громадян та контролю за приватизацією комунальної власності депутата районної ради Прудник Андрій Олександрович;

            головою постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів та питань реалізації державної регуляторної політики депутата районної ради Бута Леоніда Володимировича;

            головою постійної комісії з питань землекористування, архітектури, екології, будівництва, транспорту та зв’язку депутата районної ради  Гайдаш Сергія Михайловича;

            головою постійної комісії з питань молоді, освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту депутата районної ради  Клігунову Ірину Володимирівну;

            головою постійної комісії з питань агропромислового комплексу, розвитку суб’єктів малого підприємництва, торгівлі та побуту депутата районної ради Сахно Олександр Петрович.

 

Голова районної ради                                  А.В.Боярчук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту