47 сесія 5 скликання (24.09.2010)

Про районну програму встановлення та виплати у 2011 році щомісячної стипендії особам…

 Image

КОНОТОПСЬКА РАЙОННА РАДА

П’ЯТЕ СКЛИКАННЯ

СОРОК СЬОМА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

Конотоп

24.09.2010

Про районну програму встановлення та

виплати у 2011 році щомісячної стипендії

особам, яким виповнилось 100 і більше років

 

Розглянувши внесений райдержадміністрацією проект районної програми встановлення та виплати у 2011 році щомісячної стипендії особам, яким виповнилось 100 і більше років, з метою забезпечення соціального захисту осіб похилого віку, посилення уваги до старшого покоління, турботи та задоволення їх життєвих потреб, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

районна рада вирішила:

1.Затвердити  районну програму встановлення та виплати у 2011 році щомісячної стипендії особам, яким виповнилось 100 і більше років, згідно з додатком    (додається).

2.Визначити головним розпорядником коштів та відповідальним виконавцем програми управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

3.Фінансовому управлінню райдержадміністрації забезпечити фінансування програми в 2011 році з загального фонду районного бюджету  в межах кошторисних призначень.

4.Контроль на виконання даного рішення покласти на постійну  комісію районної ради з питань молоді, освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту і  управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

 

 

Голова районної ради                                  В.М.Малігон

Перейти до вмісту