39 сесія 5 скликання (28.12.2009)

Про районну програму соціального захисту осіб, які потребують лікування…

 Image

КОНОТОПСЬКА РАЙОННА РАДА

П’ЯТЕ СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТЬ ДЕВ’ЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

Конотоп

30.12.2009

Про районну  програму соціального

захисту осіб, які потребують лікування

шляхом гемодіалізу, на 2010 рік

 

Розглянувши внесений райдержадміністрацією проект районної програми соціального захисту осіб, які потребують лікування шляхом гемодіалізу, на 2010 рік, з метою соціального захисту осіб тяжкохворих на хронічну ниркову недостатність, покращення умов для здійснення життєво необхідного щотижневого лікування, поліпшення їх матеріального стану, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

районна рада вирішила:

1.Затвердити районну програму соціального захисту осіб, які потребують лікування шляхом гемодіалізу, на 2010 рік згідно з додатком  (додається).

2.Визначити головним розпорядником коштів та відповідальним виконавцем програми управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

3.Фінансовому управлінню райдержадміністрації забезпечити фінансування програми у 2010 році з загального фонду районного бюджету в межах кошторисних призначень.

4.Визнати таким, що втратило чинність рішення районної ради від 26.12.2008 “Про районну програму соціального захисту осіб, які потребують лікування шляхом гемодіалізу, на 2009 рік”.

5.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань молоді, освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту і управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

 

 

Голова районної ради                                  В.М.Малігон

Перейти до вмісту