39 сесія 5 скликання (28.12.2009)

Про районну програму надання фінансової допомоги інвалідам-чорнобильцям…

 Image

КОНОТОПСЬКА РАЙОННА РАДА

П’ЯТЕ СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТЬ ДЕВ’ЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

Конотоп

30.12.2009

Про районну програму надання фінансової

допомоги інвалідам-чорнобильцям до

24-ї річниці Чорнобильської катастрофи

 

Розглянувши внесений райдержадміністрацією проект районної програми надання фінансової допомоги інвалідам-чорнобильцям до 24-ї річниці Чорнобильської катастрофи, з метою  соціального захисту осіб найбільш вражених від Чорнобильської катастрофи, підтримки їх життєвого рівня, забезпечення належних умов проживання та лікування, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

районна рада вирішила:

1.Затвердити  районну програму  надання фінансової допомоги інвалідам-чорнобильцям до 24-ї річниці Чорнобильської катастрофи згідно з додатком   (додається).

2.Визначити головним розпорядником коштів та відповідальним виконавцем програми управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

3.Фінансовому управлінню райдержадміністрації  забезпечити фінансування програми в 2010 році з загального фонду районного бюджету  в межах кошторисних призначень.

4.Визнати  таким, що втратило чинність рішення районної ради від 26.12.2008 “Про районну програму надання фінансової допомоги інвалідам-чорнобильцям до 23-ї річниці Чорнобильської катастрофи”.

5.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну  комісію районної ради з питань молоді, освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту і  управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації. 

 

 

Голова районної ради                                  В.М.Малігон

Перейти до вмісту